Здолбунівські міліціонери не знають, хто нищив дорогу до Глинська

Після такої відписки здолбунівської  міліції, яку отримала наша редакція, мимоволі задумуєшся,  а на що ж вони тоді спроможні, якщо знайти велику гусеничну техніку, яка розбила дорогу до декількох сіл, нашим правоохоронцям не під силу. Нагадаємо, що ми просили у міліції:

  1. Поінформувати нас про стан вказаного відрізку дороги.
  2. З’ясувати, хто її пошкодив.
  3. Зробити припис про відновлення дороги її балансоутримувачеві.
  4. Поінформувати нас про здійснені заходи.

 

 

Купа очевидців, точні сліди від техніки. Алгоритм дій вимальовується простий: опитати голів сільських рад, територією яких проїхалась техніка, опитати керівників Здолбунівської РДА та райавтодору, яку вони техніку замовляли і використовували, опитати водіїв техніки, переглянути шляхові листи і наряди. За 3-4 години знали б, хто, куди і на чому їздив. Та, видно, в РДА зайти, то не наркомана в “бобік” посадити. Тому і маємо лише припис райавтодору відновити дорожне покриття, а хто нищив невідомо. Ми вже писали в статті про сам цей інцидент, що є різниця між тим, за чиї гроші будуть відновлювати це покриття, якщо колись будуть. Якщо є винний, то є з кого і спитати, і кошти стягнути, якщо винного немає, то ремонт буде за бюджетні кошти, отже наші з вами, а чиясь халатність так і залишиться непокараною. Виправдання про те, що техніка, можливо, розчищала сніг у важкодоступних селах є слабкою втіхою, адже що ж це за менеджери, які однією рукою лагодять, а іншою нищать? От якби та цей танк(грейдер, ТТм…) по бруківці перед адміністрацією сніг розчищав би, цікаво, знайшли б його чи ні? А так, подумаєш, Глинськ якийсь….

Микола Орлов

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети