Здолбунівські ліцеїсти треті

1armsport3 лютого у відповідності з календарем змагань обласної Спартакіади серед учнівської молоді ПТНЗ Рівненської області у спортивній залі Центру відбулися змагання з армспорту. Загалом в змаганнях взяли участь 19 закладів системи професійно-технічної освіти.

У змаганнях взяли участь близько ста учнів.

Повідомляє ДПТНЗ “Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну”

В урочистому відкритті Спартакіади взяли участь заступник начальника обласного управління і освіти і науки РОДА П.М. Коржевський, начальник «Рівненського обласного відділення» комітету фізичного виховання та спорту МОН України Я.Д. Тучак та головний спеціаліст Алексійчук О.А., директор Центру М.Й. Назарук та керівник фізичного виховання Я.М. Агацінський. Також на святі спорту були присутні провідні рівненські телеканали.

У результаті запеклої та цікавої боротьби перемогу та перше загальнокомандне місце серед дівчат здобула команда ДПТЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну».
Блищик Альона – І місце у ваговій категорії до 50 кг;
Хомич Леся – І місце у ваговій категорії до 65 кг;
Матюк Оксана –– ІІІ місце у ваговій категорії до 55 кг.
ІІ загальнокомандне місце ВПУ-22 м. Сарни;
ІІІ загальнокомандне місце ВПУ №25 смт. Демидівка
Серед юнаків призові місці були розподілені наступним чином:
І загальнокомандне місце – ВПУ №1 м.Рівне;
ІІ загальнокомандне місце – ВПУ-22 м. Сарни;
ІІІ загальнокомандне місце ЗПЛЗТ м.Здолбунів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети