. Здолбунівські ліцеїсти теж долучились до очистки вулиць міста | Здолбунів City

Здолбунівські ліцеїсти теж долучились до очистки вулиць міста

Прийшла весна… Душа тягнеться до чогось літнього, доброго. Природа наповнює тебе силою, красою. Хочеться на повні груди вдихнути свіжого повітря. Краще помічаєш красу, цвіт дерев, квітів, спів птахів, посмішки оточуючих. Але доводиться повертатися з того романтичного світовідчуття, бо очі бачать і зовсім некрасиві, а подекуди і неприємні речі. Ось полетів розтріпаний пакет, підхоплений вітром, а ось купа сміття, кинута якимось недбальцем ще взимку, напівгнилі та сухі гілки неохайно розчісують молоді напіврозцвічені гіллячки. Як на мене, кожен свідомий житель міста зробить бодай щось, щоб змінити цю негативну тенденцію.

До цієї проблеми долучився і наш ліцей (ПЛЗТ). З  метою забезпечення належних умов санітарно–гігієнічних і естетичних вимог до утримання території навчального закладу 20 квітня учні та працівники ліцею взяли участь у суботнику. Під час суботника відбулося прибирання території навчального закладу та м. Здолбунова. Власними зусиллями упорядкували прилеглу територію, вирубали кущі, які псували естетичний вигляд на будівельній базі ліцею. Гуртом прибрали несанкціонований смітник по вул. Гончара, на місці якого висадили молоденькі верби.

Учасники суботника навіть не очікували, що безкорисна праця принесе їм таке задоволення.

Долучайтеся до нас! Збережемо красу разом! Зробимо Україну чистою!

Заступник директора ліцею з НВР Наталія Поліщук.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама