Здолбунівські керівники мають можливість залучити голандських експертів

можливостіДо уваги керівників органів державної влади, місцевого самоврядування, фермерів, підприємців!

 У вас є унікальна можливість скористатись досвідом кращих експертів Нідерландів для потреб ваших організацій, підприємств, бізнесу.

Експертами виступають колишні високопосадовці, урядники, підприємці, топ-власники бізнесі, а нині члени громадської організації PUM Netherlands.

 В межах цього проекту, який фінансує нідерландський уряд, експерти старшого віку консультують підприємців, менеджерів у сімдесяти країнах світу. Нині PUM надає консультації практично у 65-ти різних секторах та галузях бізнесу: від логістики до технології зварювання, від готельного бізнесу та громадського харчування до деревообробки. Основними галузями по кількості проектів ПУМ є сільське господарство, промисловість, енергетика, водні ресурси, екологія, туризм, торгівля, професійне навчання та інші. Дуже корисні експерти, за словами представника PUM на Рівненщині, у сільському господарстві, риборозведенні, енергозбереженні, туристичному бізнесі.

 Експерти приїжджають на ваше підприємство і кілька тижнів працюють там для того, щоб виявити основні проблеми та недоопрацювання. Вони налаштовані на максимальну практичну допомогу, отож починають роботу над проектом уже підготовленими. Все це займає 2-3 тижні, після чого замовник отримує звіт про роботу і рекомендації. Часто, звіт стає лише поштовхом для подальшої результативної співпраці, в т.ч відвідання Голландії, придбанні устаткування, налаштуванні його і запуску вже в Україні.

Голандський Уряд бере на себе всі витрати до аеропорту Львова, а замовник послуг експерта вже забезпечує трансферт зі Львова, проживання і харчування та послуги перекладача в Україні. Тому загальні витрати української сторони мізерні, а вигода колосальна. Зразком замовлених послуг можуть бути: підготовка до сертифікації продукції, підготовка підприємства до кредитування, розробка бізнес-плану під залучення інвестицій, технологічні консультації, налагодження системи продажу тощо.

 Залишилось всього 5 місій з Голандії на Рівненщину до кінця цього року. Декілька із них може відбутися на Здолбунівщину, тому поспішайте зголошуватися. Наш район, завдяки співпраці районної адміністрації та представника голандської компанії має особливі умови для отримання експертної допомоги.

 Контакти: Здолбунівська РДА відділ економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва м.Здолбунів, вул.Грушевського, 14, тел.03652-25110, 25608 Ел.пошта Analitik5555@gmail.com

АНКЕТА для замовлення експерта AppFormUA 2015

 Додатково: Інформація про PUM Netherlands Senior Experts

Уже понад 35 років PUM відіграє важливу роль у міжнародному розвитку, спрямовуючи «старших» експертів в більш ніж 76 країн Африки, Азії, Близького Сходу, Латинської Америки, Центральної та Східної Європи. У відповідь на запити, що отримують експерти, PUM пропонують свій досвід і навики компаніям та організаціям, там, де в них є найбільша потреба. Проекти PUM відрізняються високою інтенсивністю і, як правило, їх виконання займає від двох до трьох тижнів.

Експерти PUM – це професіонали із великим досвідом практично у всіх можливих сферах діяльності. Експерти є незалежними і працюють на добровільній основі (не отримуючи винагороди). З моменту свого заснування в 1978 р. PUM переросла у найбільше в Європі «агентство з працевлаштування», яка здійснює пошук професіоналів-добровольців, охочих відправитися на роботу в країни, що розвиваються.

Смілива мета
Мета діяльності PUM може бути сформульована однією фразою: «Робота перемагає бідність». Програми націлені на боротьбу з бідністю і покликані сприяти сталому розвитку в рамках соціально-спрямованої вільної ринкової економіки в усьому світі. Ця мета йде пліч-о-пліч з ідеєю побудови здорового і вільного суспільства. Для досягнення цієї мети PUM докладає всіх зусиль щодо поліпшення бізнес-клімату, сприяє створенню нових робочих місць і сприяє при переході до більш чистих виробничих процесів. Для забезпечення сприятливого бізнес-клімату PUM підтримує тісні зв’язки з профспілками, організаціями роботодавців, торговими палатами та кредитними організаціями. І, останнє, але не менш важливе – PUM виступає в ролі посередника між клієнтами та нідерландськими фірмами. Співпраця є запорукою майбутнього розвитку.

 

Фінансування 
Організація PUM була заснована в 1978 р. з ініціативи Нідерландської християнської федерації роботодавців (NCW) і Конфедерації промисловості Нідерландів (VNO). У 1996 р. обидві організації були об’єднані в Конфедерацію нідерландської промисловості та роботодавців (VNO-NCW).

У березні 1997 р. PUM стала незалежною організацією, тим не менш, вона підтримує тісні зв’язки з VNO-NCW. Її програми фінансуються наступними організаціями:

– Міністерством розвитку співробітництва
– Міністерством економіки
– Міністерством житлового господарства, спеціального планування та охорони      навколишнього середовища
– Міністерством сільського господарства
– Європейським союзом
– Федерацією роботодавців VNO-NCW

 

PUM у цифрах

Показники за 2014 р. 


50 штатних працівника
126 координаторів / волонтерів
3220 експертів
265 місцевих представників (по всьому світу)
Діяльність у 76 країнах
Кількість проектів, виконаних у 2013 р.: 1964
Загальна кількість проектів, виконаних за 30 років: 30000
П’ять провідних країн за кількістю проектів
Індонезія: 150
Болівія: 81
В’єтнам і Гана: 74
Колумбія: 65
Марокко: 65

 

Україна – 30

П’ять провідних галузей за кількістю проектів
Сільське господарство та харчова промисловість: 700
Туризм: 230
Готельно-ресторанний бізнес та кейтерінг: 210
Виробництво і переробка продуктів харчування: 185
Підтримка комерційним організаціям: 175

Клієнти
Малі та середні підприємства
Думка, що підприємці відіграють основну роль у поліпшенні стандартів життя суспільства, швидко отримує все більш широке визнання. Більшість клієнтів PUM є середніми або малими підприємствами і організаціями в країнах, що розвиваються. Завдяки чіткому завчасному визначення цілей своїх (короткострокових) місій PUM гарантує надання допомоги саме тим, хто її потребує найбільше.

Клієнти PUM повинні довести, що не можуть дозволити собі оплату послуг сторонніх консультантів. Підрозділи зарубіжних компаній не можуть претендувати на отримання допомоги. Фірма чи організація повинна бути готова сплатити місцеві витрати експерта, включаючи проживання та інші витрати.

 

Процедура

Підготовка місії 
Підприємства та організації в країнах клієнтів можуть направити заяву або або звернутись до ПУМ через Місцевого представника PUM. У PUM є близько 265 Місцевих представників у 76 країнах світу.

Будуть розглядатися тільки повністю заповнені форми заяв. Координатори країн і Галузеві координатори, а також Відділення аналізу та моніторингу розглядають заяву на предмет його відповідності критеріям. Крім того, вони проводять консультацію, як мінімум, з одним експертом у відповідній області. Після ретельного розгляду кваліфікації своїх експертів PUM направляє інформацію про експерта, визнаного найбільш кваліфікованим для виконання цієї роботи.

У разі затвердження клієнтом вибраного кандидата PUM починає підготовчу роботу по організації проекту. Експерт перед від’їздом проходить інструктаж. Тривалість проекту залежить від побажань клієнта, оцінки проекту в PUM та доступності експерта. Середня тривалість проекту складає 10-14 днів.

Висновки та рекомендації експерта доводяться до відома як клієнта, так і PUM. Зміст цих звітів не розкривається третім сторонам.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети