. Здолбунівські гімназисти на міжнародному турнірі | Здолбунів City

Здолбунівські гімназисти на міжнародному турнірі

У Пйотркув Трибунальський’ (Польща) відбувся міжнародний дитячий футбольний турнір, де приймала участь і команда здолбунівської гімназії. На відміну від попередніх років організатори забезпечили не лише участь у турнірі, а й комфортне ознайомлення із містом, екскурсії та загалом 4х денне перебування. Сам турнір для юних футболістів 2004-2005 років виявився цікавим і без кубка і медалей не залишився ніхто. У нас 5 результат, у сусідів з луцької Волині – 2 місце, перемогли поляки-господарі (Akademia Piłki Nożnej Piotrków Trybunalski). Представники команди вважають турнір успішним, а головним критерієм успішності – задоволені дитячі обличчя. Тренери команди: Ігор Пархомчук та Володимир Морозов, представник команди Олександр Радіца, (завдяки  харцерам і за участі в т.ч в команді і була зорганізована ця подорож)

Більш суворим в оцінці директор гімназії Іван Гнатюк:  Перші дві гри програли. Суперники нівроку: перший поєдинок з господарями. а другий грали з Волинь (Луцьк), потім нічия і перемога. Загалом п’яті. Але сам факт турніру гарний стимул дітям, щоб не розслаблялися і тренувалися.

Це гарний приклад українсько-польської співпраці.

фото Олександр Радіца, Микола Орлов

на фото (під час поїздки в автобусі, після нагородження на турнірі)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • наталя

    молодці!!!!!!Нажаль не перемогли, але це вже щось!!!! Себе показали, на інших подивилися. А тепер робота над помилками!!!! Хотілося б краще, а краще – попереду!!!!!! :-)

  • Здолбунівсіті

    Доповнюємо інформацію, так що і дітки інших шкіл були згадані (написала листом мама одного із учнів):Справа в тому, що на турнір їздили не тільки гімназисти, а й учні з інших шкіл. Деякі діти, зокрема і мій син, їздили від харцерської організації і навчаються в шостій школі. Ще був хлопчик з першої школи, а також зі школи нашого району. Можливо, це несуттєво, але навіть якщо одна дитина представляла свою школу, організацію чи місто в будь-якому хорошому заході, то це варте уваги.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама