Здолбунівські “герої” резонансного відео відшкодували завдані збитки

lavka v gidroparku (4)Відео про здолбунівських підлітків, які нищать майно поблизу футбольного стадіону “Колос” або того, що з нього залишилось, швидко стало резонансним. Півсотні коментарів у групі ЗС, безліч дзвінків і блискавична операція по з’ясовуванню персонажів цього відео.

Шукала міліція, тренери ДЮСШ, просто жителі міста. Знайшли у школі. Одного в ЗОШ№6, іншого в гімназії. Знайшли і того, хто допоміг їм стати “знаменитими”. Адже саме це відео при моніторингу потрапило в поле зору модераторів ЗС, і тоді воно з’явилось на нашому сайті.lavka v gidroparku (2) lavka v gidroparku (3)

Першим на місце пригод з’явився “оператор” із мамою, яка помітно хвилювалась.

За хвилин 15-20 під’їхав вантажний автомобіль, з якого вивантажили 4-метрову дошку, яку і мали відновити юні стрибуни.

Втрьох при підказках своїх батьків хлопці майстрували лавочку 1 годину 24 хвилини. Нищили її, судячи із хронометражу відео, за 1 хвилину 44 секунди!

Батьки хвилювались, що їх хлопці потрапили у таку халепу, чого  не скажеш за самих стрибунів. Емоцій на обличчях було багато, проте ні слів розкаяння, ні взагалі будь-яких коментарів на камеру вони так і не промовили. Тож чи зроблять урок із цього, чи ні – нині сказати важко…lavka v gidroparku (5) lavka v gidroparku (1)

Міліція цього разу спрацювала оперативно, ось що повідомив нам Здолбунівський РВ:

Інформація щодо вчинення протиправних дій з боку неповнолітніх була зареєстрована в ЖЄО за № 1388 вiд 17.04.2014. Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС негайно розпочали заходи щодо встановлення осіб, причетних до вказаної події. Ними виявились 12-ти та 13-тирічні школярі м. Здолбунів. Згідно з КУпАП адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення адміністративного правопорушення 16-річного віку. Тому на батьків за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей за ч.1 ст. 184 КУпАП було складено адміністративні протоколи, які для прийняття процесуального рішення направлено до Здолбунівського районного суду.

Пошкоджене майно відновлене. Присутні при цьому начальник відділу молоді і спорту Михайло Гарбовський та керівник ДЮСШ Віктор Куцель записали телефони юнаків і в присутності їх батьків повідомили їм, що тепер ці хлопаки “військовозобов’язані щодо толок, які відбуватимуться на спортивних об’єктах міста” і мають бути в перших рядах тих, хто буде робити користь, а не шкоду.

Працівник міліції, що прибув на “Колос”, теж пересвідчився, що питання відшкодування матеріальної шкоди вичерпане.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети