Здолбунівські харцери приймали делегацію із Польщі

У січні харцерський загін «Волинь» приймав делегацію із Замостя – представників самоврядування, неурядових організацій, журналістів, чиновників, підприємців, мешканців міста й околиць.

Приємним сюрпризом стало те, що членом делегації був почесний консул Польщі на Алясці Станіслав Боруцький, який народився у Звяртові та приїхав на свята до рідних місць.

Оплаткова зустріч відбулася в Здолбунівській загальноосвітні школі № 5. Ансамбль «Бонум» заспівав різні колядки, зокрема «Idzie kolęda», «Na wilię, na święta», «Kiedy dzieckiem jest Bóg».
харцери
Комендант загону Олександр Радіца представив мультимедійну презентацію про його діяльність. Інструктор Алла Семенюк разом із молодшими харцерами підготувала спеціальний місійний вертеп польською мовою. В ньому йшлося про добру новину, яку ангел передав ескімосам, китайцям, індіанцям і пастухам, а також про пошуки Спасителя за допомогою Вифлеємської зірки. Наприкінці виступу заспівали «Dziś w stajence mały Jezus się narodził». Отець Конрад Залевський із кафедральної парафії в Замості поблагословив усіх, і присутні, співаючи «Wśród nocnej ciszy», ділилися оплатком. Відеорепортаж про зустріч можна подивитися за адресою: http://www.zamosc.tv/tv/8826-ponad-podzialami-dla-harcerzy/.

Гості приїхали з подарунками. Перед від’їздом вони провели акцію зі збору речей для харцерів. Організаторами акції були депутати міської ради Замостя (Адам Павлік, Марек Куделя, Адам Кутила й Рафал Зволяк), військовий ліцей у Замості, товариство «Волинь – пам’ятаємо». До акції долучилися також інші міські депутати Замостя (Марта Пфайфер, Вєслав Новаковський, Щепан Кітка), Форум рівних можливостей та прав жінок Замостської землі, товариство «Padwa Północy», громадські організації, спонсори, люди доброї волі.

Джерело: Monitor WolynskyВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети