Здолбунівські футболісти продовжують перемагати

FC ZdolbunivПісля завершення Здолбунівського зимового чемпіонату з міні-футболу багато хто з наших футболістів пробує свої сили в аналогічному турнірі в м. Остріг. Цей турнір проводиться там лише 4 рік підряд. Але вже набув широкого розголосу в області. Цього року в змаганнях беруть участь представники 22 команд Острозького та Здолбунівського районів.

Напротивагу Здолбунівському традиційному зимовому турніру – ці змагання проводяться в більш зручнй погодній період. Турнір розпочався 1 березня. Також суттєвою відмінністю є те, що команди грають на чудовому штучному майданчику стандарнтого розміру 20х40 метрів. Досить напогано почала свої виступи в змаганнях команда ФК «Здолбунів». Гравці представляють наше місто завдяки підтримці відомої людини – почесного голови товариства «Укрцемремонт» Романухи Владислава Мирославовича. В час непорозумінь та чварів в нашій країні він вирішив не лишатись осторонь і, як завжди, пішов на зустріч спорту та здоровому способу життя. Команда впевнено розпочала свої виступи, здобувши в перших чотирьох іграх одразу 4 перемоги. Але вся боротьба попереду. Будемо сподіватись на вдалий загальний виступ наших спортсменів в цьому турнірі.

Секретар здолбунівської федерації футболу Олексенко МаксимВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети