Здолбунівські електроварвари за інструкцією

Доброго дня, Здолбунів CITY, хочу поділитися з Вами наболілим. Щойно була свідком втрати окраси нашого двору, тому пишу Вам, буквально, зі сльозами на очах.здолбунівські електроварвари (3)

Я проживаю у м.Здолбунів  по вул. Незалежності  буд. № 42. Сьогодні з самого ранку енергетики (Здолбунівський відділок обленерго ?? – прим.ЗС) проводило  в нашому дворі обрізку гілок дерев, які начебто заважають лініям передач. Те, що вони роблять свою роботу невчасно, некваліфіковано і як- небудь, аби скоріше, це нікого не дивує і всі до цього звикли. Але не можна просто звикнути до цього хамського поводження і ігнорування думки мешканців. Всі мої прохання про те, щоб вони не різали ялину, яка вже більш ніж 30 років є окрасою нашого двору викликали тільки насмішки. Я, звичайно, розумію, що це іноді потрібно робити, але не зараз, посеред літа. Ну можна ж було хоч по пів гілки повідрізати від тої ялинки, але кому це треба?загубили здолбунівську красуню

Ось така красуня нікому не заважала 30 років

здолбунівські електроварвари (2)

Ось така однорука ялинка тепер нагадує про електроварварів Здолбунова

В результаті вийшло те, що і завжди виходить в нашому місті. Невже всім байдуже і ніхто не відповідає за те як виглядає наше місто ? Адже дерева у Здолбунові можна полічити на пальцях, навіть у парку. Ніхто нових не садить, а тільки все нищиться, начебто з гарними намірами. Скажіть хіба таке можливо десь навіть у маленькому  провінційному містечку у тій же Європі?  З нашим варварським ставленням до природи, чужої праці і взагалі до всього, не бачити нам ніякої Європи.

З повагою, ваша постійна читачка Тетяна

здолбунівські електроварвари (1)

Збір липового цвіту по-Здолбунівськи

Від ЗС: Ми розуміємо що таке безпека, але ми також знаємо, що якщо у вашої дитини підросло волосся, то ви рівненько його підрізаєте чи робите зачіску у перукарні, а не відрізаєте тупим ножем коси. Так от ялинки, липи та інші живі дерева у Здолбунові це такі ж наші діти, наша краса і втіха, бо це НАШЕ місто. Місто вихованих поціновувачів краси і думки людей чи електроварварів? Може пора переглянути бездушні інструкції і вкласти в них людську душу…

Ще матеріали на тему:

Кастровані  ялинки, Деревяні чурбани, Пеньки роблять пеньки

http://www.zdolbunivcity.net/zdolbunivski-deputaty-perejmalys-derevamy-torhivleyu-ta-zhytlovymy-kooperatyvamy/

http://www.zdolbunivcity.net/zdolbunivska-derevana-politika/

http://www.zdolbunivcity.net/komus-shkoda-sobak-a-komus-yalynky/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети