Здолбунівські експерти розпочали роботу у проекті доброчесного врядування

З тренінгу для тренерів розпочав свою піврічну роботу  проект Партнерства “За прозорі місцеві бюджети”, який стосується навчання та наставництва в 25 ОТГ країни, що здійснюється Одеським КВУ  за підтримки Global Communities Partners for Good, USAID.

Проект також передбачає проведення навчань в ОТГ та консалтинговий супровід протягом декількох місяців до успішного впровадження декількох антикорупційних механізмів в роботу місцевої ради ОТГ.

Проект здійснює свою діяльність у 7 областях України і 18 тренерів забезпечують цей процес.

В складі відібраних експертів і двоє здолбунівчан. Це експерти Партнерства Микола Орлов та Ольга Ферар. На зустрічі в Одесі вони представили свій виступ на тему “Бюджетні процеси та прозорість бюджету”. Приємно, що організатори відзначили спеціальним подарунковим Сертифікатом активне просування Партнерства та роботу над навчальними модулями  Миколи Орлова та вручили чудовий букет квітів іменинниці Ользі Ферар.

Протягом найближчого місяця відбудуться візити до “підшефних” громад  і плідна спільна робота над впровадженням механізмів доброчесного врядування.

Програма навчання та наставництва для громадян “Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах” реалізується Громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети