Здолбунівські дороги у 2014 – звіт міськради

ремонт доріг у Здолбунові (4)Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 26 березня 2014 року № 35 « Про завдання щодо покращення стану автомобільних доріг міста Здолбунів в 2014 році»

 Виконуючи рішення виконавчого комітету від 26 березня 2014 року №35 «Про завдання щодо покращення стану автомобільних доріг міста Здолбунів в 2014 році», Програму утримання та реконструкції автомобільних доріг в місті Здолбунів на 2014 рік, Програму благоустрою міста Здолбунів на 2014рік,  не зважаючи на складну економічну ситуацію в країні , а відповідно і в місцевому бюджеті, в 20114 році міській раді вдалося зробити значний об’єм робіт по покращенню стану автомобільних доріг міста.

За кошти державної субвенції, наданої місцевим бюджетам  в 2014 році,  проведено:

– ямковий ремонт вулиць Шкільної, Ясної, Приходька,  Мазепи, Незалежності, Полуботка,  Фабричної, Зеленої, Степана Бандери, Базарної, Грушевського, Шевченка, Фестивальної, Наливайка, Котляревського, Гончара, Міцкевича, Старомильської, Старицького, 2Лютого, Паркової, Князя Володимира, Незалежності загальною площею 3000 кв.м., на суму 551 тис.грн;

– завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Калнишевського , площею 3226 кв.м , протяжністю 741м.п. на суму 941.6 тис. грн.;

– проведено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Словацького (від вулиці Львівської до вулиці Щепкіна). Площею 1456 кв.м , протяжністю 228 м.п. на суму 446.6 тис.грн;

– виконано капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Шевченка- Садки. Частин робіт на суму 532.5 тис. грн. виконано за кошти державної субвенції, частина на суму 124.8 тис. грн. за кошти міського бюджету розвитку. Загальна площа заасфальтованої дороги становить 2250 кв.м , протяжність 630 м.п.

За кошти міського бюджету проведено капітальний ремонт частини вулиці Зеленої площею 600 кв. м , протяжністю 100 м.п. на суму понад 119.8 тис.грн.

Систематично міська рада приділяє увагу ремонту та будівництву пішохідних доріжок . Так в 2014 році  за кошти міського бюджету відремонтовано пішохідну доріжку по вулиці Шевченка біля будинків № 185-189, площею 346 кв.м, протяжністю 133м.п., на суму 1158.1тис.грн.

В листопаді заплановано розпочати капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулиці княгині Ольги.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулиці Зеленій ( від вулиці 8 Березня до вулиці Паркової. Роботи заплановано провести в 2015 році.

За кошти обласного бюджету:

– виконано перший етап капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Дружби , площею 800 кв.м . протяжністю 160 м.п., на суму 180 тис.грн.

в листопаді заплановано розпочати будівництво транспортної розв’язки на розі вулиць Шкільної-Шевченка-Паркової. Вартість запланованого об’єму робіт становить 1.2млн.грн.розвязка на Шкільній

Значної уваги міської ради, у зв’язку з чисельними зверненнями жителів міста, потребують вулиці 8 Березня , Шевченка, Щепкіна, Мартинівка, які перебувають на балансі Управління автомобільних доріг в Рівненській області.

Протягом року міська рада  декілька разів зверталась до керівництва управляння з своїми проханнями щодо проведення ремонтних робіт, встановленням необхідних дорожніх знаків, нанесенням дорожньої розмітки. Частину звернень міської ради було враховано і виконано, але якість виконаного ремонту дуже низька.

На думку жителів міста та міської ради терміново потребує ремонту пішохідна доріжка по вулиці Шевченка ( від вулиці Грушевського до вулиці 8 Березня), яка також знаходиться на балансі Управління автомобільних доріг в Рівненській області. Тому міська рада в кінці 2014року повторно звернеться до вищеназваної організації з проханням провести капітальний ремонт пішохідної доріжки та влаштувати автобусну зупинку на трасі Рівне-Остріг на розі вулиць Шкільної та Коперніка в 2015році.

Виконуючи рішення виконавчого комітету замовлено та виготовлено проектно-кошторисну документацію на:

– капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Огієнка та провулку Огієнка:

– капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Данила Галицького;

– капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці І.Гончара- провулку Церковного;

– капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Яворницького;

– будівництво дороги та пішохідної доріжки в міському гідропарку;

– капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулиці Зеленій (від вулиці 8Березня до вулиці Паркової).

Всі вищеназвані об’єкти заплановано розпочати в 2015році.

З метою забезпечення безпеки руху автомобільного транспорту та безпеки життя людей в 2014році Здолбунівська міська рада велику увагу приділила будівництву, реконструкції та капітальному ремонту вуличного освітлення вздовж міських доріг.

За кошти міського бюджету проведено:

– капітальний ремонт вуличного освітлення по вулиці Івана Гончара, де 53 старі ртутні лампи замінено на сучасні світлодіодні ліхтарі. Протяжність нової лінії становить 1.9 км.п, вартість робіт 200 тис.грн.;

– реконструкцію вуличного освітлення по вулиці Старомильській, де встановлено 43 енергозберігаючі лампи. Протяжність нової мережі освітлення 980м.п, вартість робіт 114.3 тисгрн.;

– будівництво вуличного освітлення по вулицях 2Лютого-Квітневій- провулку Квітневому. На лінії встановлено 39 енергозберігаючих ламп, протяжність мережі 910 м.п.. вартість робіт 129.4 тис.грн;

– будівництво вуличного освітлення по вулиці Залізничній, де встановлено 15  енергозберігаючі ліхтарі, протяжність лінії 616 м. Вартість робіт 89.1 тис.грн.;

– до кінця року заплановано розпочати реконструкцію вуличного освітлення по вулицях Міцкевича – Садовій – Гоголя – Коцюбинського, де буде замінено 10 ліхтарів з ртутними лампами і встановлено 58  енергозберігаючих ламп, протяжність мережі 2.14 км, вартість робіт 136.8 тис.грн.

Для проведення робіт в 2015році розроблено проектно-кошторисну документацію :

– по капітальному ремонту вуличного освітлення по вулиці Шевченка (від вулиці Наливайка до вулиці Паркової);

–  по капітальному ремонту вуличного освітлення вулиці Степана Бандери;

– по будівництву вуличного освітлення по вулиці Івасюка.

З метою покращення  експлуатації збудованих доріг, міська рада виділяє значні кошти на будівництво та поточний ремонт мережі зливової каналізації. Так в 2014 році розроблено проектно-кошторисну документацію по реконструкції мережі зливової каналізації по вулиці Стефановича-Віли1, вартість робіт становить 995.2 тис.грн. Протягом 2014 року заплановано виконати роботи на суму 624 тис.грн. На поточні роботи по чистці мережі зливової каналізації використано більше 93 тис.грн.

Виконуючи програму утримання та реконструкції автомобільних доріг міста в 2014 році на дорожнє покриття нанесено 430 кв.м розмітки типу «пішохідний перехід»  на суму понад 38.3 тисячі грн.

В поточному році було КП «Здолбунівське» придбано і встановлено 30  дорожних знаків на суму 11.3 тис.грн.

Необхідно звернути увагу членів виконкому на те, що з січня 2014 року міська рада спільно з КП «Здолбунівське» здійснює контроль за відновленням дорожнього покриття після виконання земляних робіт, що дало позитивні результати і стан міських доріг значно покращився.

Від ЗС: Як це виглядало у фокусі об’єктиву ЗС дивіться у розширеному фотоогляді

здолбунівські дороги_вересень14 (1) здолбунівські дороги_вересень14 (3) здолбунівські дороги_вересень14 (4) здолбунівські дороги_вересень14 (5) здолбунівські дороги_вересень14 (2)

результати ремонту (2) ремонт доріг у Здолбунові (5) ремонт доріг у Здолбунові (6) ремонт доріг у Здолбунові (7) ремонт дороги ремонт і будівництво доріг (1)

ремонт_дороги (1) ремонт_дороги (3) ремонт_дороги (5)ремонт_дороги (2) ремонт_дороги (4)

ремонт і будівництво доріг (5) ремонт і будівництво доріг (4) ремонт і будівництво доріг (3) ремонт і будівництво доріг (2) ремонт доріг у Здолбунові (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети