Здолбунівські дільничні допомагають по господарству селянам

gospodarochki  (2)Люди добрі, будь-ласка, ми вже не вперше друкуємо такі матеріали, щодо допомоги дільничними міліціонерами одиноким і старшим людям на селі. Але ВСІ вони підготовлені самою міліцією. Якщо ВАМ відомі факти такої допомоги – напишіть нам, прокоментуйте цю інформацію, щоб ВСІ були впевнені що саме так все і відбувається. а кому потрібна допомога порубати дров, принести води чи почистити двір, то список дільничних Здолбунівської міліції ТУТ або на сайті МВС. Нажаль в складі ДІМ часто відбуваються зміни, тому слідкуйте за змінами і уточняйте інформацію за місцем проживання. Звертайтесь, вони допоможуть.

gospodarochki  (3)

Коли надворі лютують сильні морози та накривають хуртовини, особливої уваги та допомоги потребують самотні люди похилого віку. Часто вони не в змозі самостійно розчистити сніг, нарубати дров чи набрати з криниці води, а соціальні працівниці не можуть власними силами допомогти стареньким. Турботу про одиноких пенсіонерів на Рівненщині взяли на себе дільничні інспектори міліції.

Галині Антонівні з села Мізоч Здолбунівського району вже 69. Одинока жінка має тяжку хворобу суглобів і не може ходити без палиці. Пенсіонерка, про яку нікому піклуватись, за допомогою звертається до свого дільничного інспектора міліції Романа Гірняка, який ніколи їй не відмовляє та завжди турбується про тепло та затишок у її оселі.

— Роман Богданович сам завжди питає, що мені треба, і завжди допомагає, — розповідає Галина Антонівна. — Попросила дров привезти — і він привіз. Ось приніс мені сьогодні хліба і розчистив сніг у дворі. Наш дільничний турбується не тільки про мене. Таких як я у селі чимало, а він допомагає всім.

— Одинокі пенсіонери кожного дня звертаються за допомогою, — зазначає старший дільничний інспектор міліції Роман Гірняк. — Комусь потрібно сніг почистити чи води наносити, комусь дров принести або навіть сходити в магазин булку хліба купити. Таких людей неможливо залишити без уваги та допомоги. Багато хто з них соромиться попросити допомоги. Тому я кожен день питаю у них, чи нічого їм не потрібно, і вважаю своїм обов’язком допомагати їм у всьому.

На Рівненщині таких, як Галина Антонівна, близько п’ятнадцяти тисяч. У ці складні погодні умови дільничні інспектори міліції взяли під свою опіку самотніх людей похилого віку. Нарубати пенсіонерам дров, принести води чи розчистити сніг стало вже звичною справою для міліціонерів.

Станіслав ПРИМАК, СЗГ УМВС України в Рівненській області +фото

Читати ще: Рівненські міліціонери-дроворубиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети