Здолбунівські депутати відвідали своїх березнівських колег

Як не лише написати цікавий, грамотний та суспільно корисний проект, але й отримати кошти на його реалізацію? Це стало одним з ключових питань для обговорення під час візиту делегації депутатів Здолбунівської районної ради до своїх колег з Березнівщини. 

Днями Березнівський край відвідала делегація депутатів зі Здолбунівщини. Завітали вони до своїх колег з метою співпраці та переймання досвіду. Особливо це стосується питань розробки та реалізації грантових проектів.

Повідомляє Сера ТВ sfera-tv.com.ua

Василь Тимощук, голова Здолбунівської районної ради:

– Найбільше мені імпонує те, що в Березнівському районі працюють саме над залученням грантових коштів для розвитку району. Це написання різноманітних проектів на обласні і всеукраїнські, а також міжнародні конкурси. Ми також займаємось цією справою, але успіхи наші в цьому напрямку дещо скромніші.

Депутати Здолбунівської районної ради сподіваються, що досвід колег у залученні інвестиційних коштів допоможе їм на належному рівні підготувати свій проект для участі у всеукраїнському конкурсі. Як стверджує голова Березнівської районної ради Віталій Лашта, користь від подібних зустрічей неможливо недооцінювати. Адже під час спілкування депутати різних районних рад мають можливість не лише перейняти досвід колег, але й побачити як його можна втілити на практиці.

Віталій Лашта, голова Березнівської районної ради:

– Це добра традиція, яка зберігається вже довгий час. Ми спілкуємось з колегами Сарненського, Зарічненського районів та з колегами районів інших областей. Наприклад, Харківська область була в нас, приїжджали поляки, які також у нас працювали та ділилися досвідом.

Місцеві обранці Березнівської районної ради не лише розповіли своїм колегам про ефективні шляхи інвестицій, але й показали як вони на практиці використовують власні кошти. Так, гостям провели екскурсію у тамтешній районний будинок дитячої та юнацької творчості. Відкриття нового приміщення стало нещодавньою приємною подією для його вихованців. Завітали депутати і до Кам’янської загальноосвітньої школи. На завершення свого візиту представники делегації від Здолбунівщини сповістили своїх колег, що незабаром чекатимуть їх із взаємним візитом.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети