Здолбунівські депутати та бурштин. За чи проти?

Сьогодні, 23 грудня, на сесії обласної ради постав ряд важливих питань. Та найрезонанснішим серед них постало “Про погодження надання надр ТОВ “Санкамян” з метою видобування бурштину Томашгородського родовища, що знаходиться у Сарненському та Рокитнівському районах Рівненської області”. Здолбунів СІТІ слідкував за розвитком подій і поцікавився як проголосували за таке рішення наші обранці.

Активісти в сесійній залі закликали депутатів не давати фірмі “Санкамян” дозволу на видобування сонячного каменю. Та попри всі доводи “ПРОТИ” на екологічній комісії та президії ради, депутати в більшості рішення прийняли. Прийняли – дозволити. Та не всі депутати голосували “ЗА”.

Депутат Владислав Сухляк обраний від Здолбунова, не брав участі в голосуванні.

-“Я не голосував ЗА тому, що вважаю такі рішення повинні спочатку бути належно прийняті у Верховній Раді, аби отримували заробіток не лише сумнозвісні компанії, а і бюджет області. Фракцію Батьківщина в обласній раді було офіційно повідомлено з Києва політичною радою, де чітко вказувалося не голосувати про надання дозволу на видобуток бурштину. Голосування ЗА суперечило б політиці партії. Моя позиція одностайна з  таким рішенням, тому від голосування я утримався,”- прокоментував своє рішення Владислав Сухляк.

Депутат Володимир Ковальчук, що теж представляє Здолбунівщину в обласній раді, аналогічно не приймав участі голосуванні.  Хоча  він зауважив, що питання так швидко пройшло, і він не встиг натиснути ПРОТИ.

-“Мої рішення завжди систематичне – не давати погодження на видобуток бурштину, поки не буде відповідного законопроекту у Верховній Раді щодо легалізації бурштину в Україні. До поки не буде створено механізму і відподно сплачуватись податок, що піде на будівництво шкіл, садочків і так далі. Я систематичний у цих рішеннях. Нікому не дозволю грабунок серед білого дня в нашій області,”- прокоментував Володимир Ковальчук.

Далеко не всі депутати з фракції “Радикальної партії Олега Ляшка” та “Батьківщини” в обласній раді були одностайними у таких рішеннях. Це вже не перша фірма, що отримає офіційний дозвіл від обласної ради на видобуток сонячного каменю.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети