. Здолбунівські депутати та бурштин. За чи проти? | Здолбунів City

Здолбунівські депутати та бурштин. За чи проти?

Сьогодні, 23 грудня, на сесії обласної ради постав ряд важливих питань. Та найрезонанснішим серед них постало “Про погодження надання надр ТОВ “Санкамян” з метою видобування бурштину Томашгородського родовища, що знаходиться у Сарненському та Рокитнівському районах Рівненської області”. Здолбунів СІТІ слідкував за розвитком подій і поцікавився як проголосували за таке рішення наші обранці.

Активісти в сесійній залі закликали депутатів не давати фірмі “Санкамян” дозволу на видобування сонячного каменю. Та попри всі доводи “ПРОТИ” на екологічній комісії та президії ради, депутати в більшості рішення прийняли. Прийняли – дозволити. Та не всі депутати голосували “ЗА”.

Депутат Владислав Сухляк обраний від Здолбунова, не брав участі в голосуванні.

-“Я не голосував ЗА тому, що вважаю такі рішення повинні спочатку бути належно прийняті у Верховній Раді, аби отримували заробіток не лише сумнозвісні компанії, а і бюджет області. Фракцію Батьківщина в обласній раді було офіційно повідомлено з Києва політичною радою, де чітко вказувалося не голосувати про надання дозволу на видобуток бурштину. Голосування ЗА суперечило б політиці партії. Моя позиція одностайна з  таким рішенням, тому від голосування я утримався,”- прокоментував своє рішення Владислав Сухляк.

Депутат Володимир Ковальчук, що теж представляє Здолбунівщину в обласній раді, аналогічно не приймав участі голосуванні.  Хоча  він зауважив, що питання так швидко пройшло, і він не встиг натиснути ПРОТИ.

-“Мої рішення завжди систематичне – не давати погодження на видобуток бурштину, поки не буде відповідного законопроекту у Верховній Раді щодо легалізації бурштину в Україні. До поки не буде створено механізму і відподно сплачуватись податок, що піде на будівництво шкіл, садочків і так далі. Я систематичний у цих рішеннях. Нікому не дозволю грабунок серед білого дня в нашій області,”- прокоментував Володимир Ковальчук.

Далеко не всі депутати з фракції “Радикальної партії Олега Ляшка” та “Батьківщини” в обласній раді були одностайними у таких рішеннях. Це вже не перша фірма, що отримає офіційний дозвіл від обласної ради на видобуток сонячного каменю.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама