Здолбунівські депутати собі та своїм близьким вділили землі під гаражі

garagiНа сесії Здолбунівської міської ради 18 грудня депутати розглянули і затвердили список тих, кому дістануться безкоштовно земельні ділянки під будівництво гаражів. Причому попередній список який фігурував у проекті рішення і опублікований тут, розширився.

Земельні ділянки, зокрема отримали родичі і друзі депутата Здолбунівської міської ради Безушко Руслани, а саме її чоловік, рідний брат, друг та батько друга. Про що сама п.Руслана розповіла у своєму листі тут. Пані депутат обрана до міської ради від ВО “Батьківщина”

Також отримали за цим рішенням землю депутат міськради Валерій Загородній, який обирався від ВО “Свобода” та  голова земельної комісії Здолбунівради Мельничук Ігор, який теж значиться як депутат від ВО “Батьківщина”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети