Здолбунівські депутати радились як навести лад у торгівлі в місті

нарада по торгівлі (3)Засідання за «круглим столом» міського голови, депутатів Здолбунівської міської ради, підприємців, керівників ДСНС, РВ УМВС району відбулось 20 серпня у залі засідань Здолбунівради.

Порядок денний – вулична торгівля, впорядкування діяльності ринків.

Основна дискусія точилась навколо діяльності підприємців по вул.8 Березня та Шкільної біля кафе-кулінарії «Південь». Власниці даного закладу п.Проховської на зборах не було (чи запрошувалась-невідомо). Суть даної ситуації проста: присутні вважають, що пані власниця кафе на прилеглій до нього території самовільно організувала незаконну торгівельну діяльність інших підприємців у вигляді міні-ринку, а швидше вуличної торгівлі.нарада по торгівлі (2)

Підприємці висловлюють свої претензії-мовляв товари там продаються «зальотними торговцями» по заниженим цінам, сумнівної якості, без сплати податків.

Депутати, серед яких є і підприємці, які займаються торгівельною діяльністю, як Намчук Олена і утриманням ринкового господарства, як Ковальов Генадій, виступали за однаковий підхід до всіх підприємців. Так, господар ринку «Катеринівського» натякав на зачасті візити до нього представників різних інспектуючих служб і тепер ринок його можна вважати зразково-показовим, включно із зупинкою для автолюбителів із особливими потребами. В той же час інші підприємці здійснюють подібну діяльність без вкладення коштів в облаштування ринку,  оформлення його згідно норм і правил, з дотриманням норм пожежних та санітарних.нарада по торгівлі (1)

Висловлювали учасники зібрання претензії до керівників мнсників та міліції щодо не прийняття дієвих заходів у цій ситуації. І якщо начальник міліції ще надавав відповіді які свідчать принаймні про володіння ситуацією, то інша служба таким похвалитись не змогла.

Полковник ДСНС все посилався на неможливість здійснення перевірки підприємців через діючі закони, що йому потрібен лист від тих, хто бачить ці порушення. На що йому логічно зауважили, що всі держслужбовці мають щороку проходити лікаря-окуліста. А міський голова  запитав, якщо буде горіти солома поблизу дерев’яного будинку, то пожежникам теж треба буде лист на те щоб діяти.

Гостра дискусія з часом збавила оберти, коли присутні переконались, що керівники інспектуючих та правоохоронних органів висловлюють зацікавленість сприяти вирішенню питання. Міський голова запропонував до 20 вересня (ми запам’ятали цю дату Ігоре Олександровичу – прим.ЗС) перенести торговців із вулиці 8.Березня, що біля ринку на сам ринок до м’ясного павільйону, а до торговців біля «Півдня» застосувати інші санкції, адже апеляційний суд у Житомирі підтвердив правомірність заборони торгівлі на території, яка не оформлена згідно чинним вимог, які пред’являються до ринків. На тому і порішили. Після цього у довільній дискусії депутати задали ще багато запитань до присутніх керівників установ, які коротко можна охарактеризувати «Кому що боліло той про те і говорив», хоча у більшості випадків це були актуальні питання для міста.

П.С Депутат Ковальов публічно висловився, що так як керівники СЕС цю зустріч проігнорували, то він не пустить на ринок їх представників до тих пір поки вони не будуть до всіх торговців міста ставитись однаково і реагувати на депутатські запрошення.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети