Здолбунівські депутати прийняли рішення самих себе активізувати

активізація депутатівЩо треба депутату міської ради щоб працювати активно, креативно, відповідально, публічно і прозоро перед громадою яка обрала тебе до тієї ради? Бажання, знання і вміння? :) Виявляється цього достатньо відповідальним депутатам, а звичайним …потрібно прийняти рішення, яким самих себе зобов’язати бути активнішими!!! А ще зобов’язали самі себе прозвітувались як працювали на благо громади Здолбунова у 2013-2014 роках.

Нагадаємо, ЗС зверталось до ВСІХ депутатів Здолбунівської міської ради з проханням прозвітуватись про половину терміну служби народу, який їх обрав, проте жоден із них змістовного звіту так і не подав, зате як ЗС друкує матеріали про персональні блага, які депутати надають самі, як то земельні ділянки під будівництво чи гаражі, то ми отримуємо емоційні телефонні дзвінки та довгі  темпераментні листи.

Отаких місто Здолбунів має “депутатів-мазохістів” які самі для себе видають рішення (сесія 15.10.2014р.), самі на себе покладають контроль його виконання, ще і хід його реалізації планують заслухати у жовтні 2015 року. Оптимісти:)самобичеваниеВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети