Здолбунівські депутати переймались деревами, торгівлею та житловими кооперативами

sesia_mrada_2 (4)На нещодавній сесії Здолбунівради було багато моментів жвавої дискусії, запитань. Серед них:

–          Естетичний вигляд після обрізки дерев у міському парку по вул.Грушевського

–          Боротьба із захворюваннями дерев, знищення гнізд ворон в тому ж парку

–          Припинення торгівлі біля магазину «Південь» по вул.8 Березня

Депутати отримали частково відповіді, частково отримають після додаткового вивчення обставин.

Зокрема, дерева в парку мають бути обрізані під корінь, просто не знайшлось пилки відповідного діаметру чи потужності, пояснила Ірина Сирота – завідуюча комунальним відділом по благоустрою міста. Щодо торгівлі навколо магазину підприємця Проховської то здається, що всі кола пекла, т.то судів пройдено, а віз і нині там. Комусь це вигідно. Представник прокуратури зробив вигляд що вперше чує про цю проблему і до них ніхто не звертався. А очі і язик нащо? Подивитись, попитати і самим почати допомагати, а не чекати на паперову волокиту.

Депутат Володимир Кіяшко озвучив питання функціонування у місті житлово-будівельних кооперативів. На його думку, в нових умовах люди по різному орієнтуються і тому не завжди відповідально чи зі знанням справи реагують на виклики часу. І якщо міська рада слідкує за належним їй житловим фондом, допомагає ОСББ, то може на часі і зібрати керівників таких ЖБК щоб узгодити політику утримання такого житлового фонду.sesia miskrada_1 (2)

penki_1 penki_2 penki_3Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети