Здолбунівські депутати перебрали всю владу в районі на себе

sesiya_1Тільки що закінчилась сесія районної ради, яка ознаменувалась двома подіями:

Фактичним узаконенням влади в руках Здолбунівської райради, а в міжсесійних період президії райради та прийнятою спільною заявою представників МВС, прокуратури, СБУ та суду району разом із райрадою про спільні дії по забезпеченню миру та спокою на Здолбунівщині.

Також на сесії депутат М.Євчук зачитав заяву про саморозпуск фракції партії Регіонів, а рада прийняла рішення про заборону на території Здолбунівського району ПР та КПУ як таких що є злочинними угрупуваннями і заборонила використовувати навіть символіку цих політичних партій.

В.о голови РДА ні слова не брав ні в президію не сів, знаходився у депутатській залі і вніс на всю сесію одну поправку яка стосувалась взаємодії райради і РДА, яку однак колеги-депутати не підтримали.

Натомість почути присутніх на сесії депутатів обласної ради Й.Гаврищака та О.Андріюка, як це збирались зробити сьогодні зранку мітингувальники так і не вдалось і питання це не піднімалось. Щодо спроб домогтися щоб депутати члени партії регіонів склали ще й депутатські мандати то це питання закінчилось нічим так само як і спроби з’ясувати у правоохоронців як вони будуть діяти в разі якщо їм надійде злочинний наказ з Києва.

Особливо гарячих дискусій на сесії не було. Вже ніхто не вимагав пояснень у депутата від партії відродження Ярослава Коника чому затримали на 5 годин потяги по станції Здолбунів, не питали хто відправляв тітушок на Київ. Двічі не дали можливості висловитись у Різному керівнику місцевої “Свободи” Олександру Бухалу та не поспішали вносити поправки до рішення. Підписане силовиками рішення їм дали вичитати в окремій кімнаті, куди не пустили всіх бажаючих, зокрема за словами Олександра Бухала, його туди не пустили, а підписане рішення лише зачитали на слух депутатам і не дали з ним ознайомитись депутатам і не оголосили перерву. Таке враження, що головуючий кудись поспішав чи то втомився від череди революційних днів. Зокрема одне слово “законних” додане за пропозиціями силовиків дозволяє саме суду трактувати законність рішень в т.ч і сьогодні прийнятих сесією.

Тим не менше усі прийняті рішення були зустрінуті у залі позитивно, певні застереження у кулуарах висловлювали депутатами лише до ведення сесії та сумбуру який і вони в тому числі вносили в обговорення.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети