. Здолбунівські депутати не зважають навіть на рекомендації свого виконкому | Здолбунів City

Здолбунівські депутати не зважають навіть на рекомендації свого виконкому

sovaПарадоксальна, певною мірою ситуація обговорювалась на сесійному засіданні Здолбунівської міської ради 19 березня 2014 року. Депутат цієї ради Олег Тищенко (УДАР) апелював до іншого депутата Володимира Максимчука (екс Партія регіонів), якого пов’язують із магазином “Сова”, однойменною службою таксі. Суть претензії в тому, що вночі в торговому закладі “Сова” продають алкогольні напої, попри рекомендацію Здолбунівського виконкому не здійснювати такий продаж після 20.00.

На що Володимир Максимчук відповів наступне: Магазин має дозвіл здійснювати цілодобовий продаж в т.ч алкоголю, а рішення виконкому носить лише рекомендаційний характер.

З юридичної точки зору порушення і справді немає, а з іншої сторони? Чи не депутати – підприємці мали б власним прикладом показати як виконувати рішення чи рекомендації міської влади, до якої належать і самі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ось так, бабло перемагає мораль і порядність. А потім алконавти вночі вештаються по дворам і створюють проблеми місту.

  • Ppatriott

   Ну не куплю я там цигаркі чи ще шось, піду в інекс, там не куплю піду в струмок, а як там не куплю то на окко точно продадуть. Як не продавати то всім а не виборочно. А алконавтів пяних бачу часто в себе в дворі(район лелекі) в суботу і неділю і кажу 100 процентів шо рознаряжені вони не в сову вишли прогулятися а ідуть з сімсіма не ідуть а повзуть а там кажуть продають не тільки алкоголь а й покрепше…

   • voron

    Ось мої враження про магазин “Сова”
    Поперше,алкоголь там дійсно НЕ продають людям що не досягли 18 років, при мені продавець, зауважу, в Культурній формі, відмовила декільком з таких осіб, і це неоднократно. Дмитро, з огляду на Ваш коментар неозброєним оком проглядується Замовність, я розумію, ну попросили Вас… Чому Ви, дійсно не звертаєте увагу на інші заклади, тойже Сім-сім, шайба, Рязанова?
    Вибачте, але у порівнянні з ними, “Сова” зразкова торгівельна установа. Можливо Ви бачили аяних осіб, які валяються біля цього магазину?, Ваше звинувачення повністю необгрунтоване.
    Стосовно якості товарів в “Сова”,Ви не найдете там прострочених товарів, або неалежної якості. Цей висновок з особистого досвіду, так як купую там продукти дітям., продавці не хамлять, ввічливі завжди
    Як на мене то на цей магазин потрібно рівнятись іншим власникам а не безпідставно звинувачувати
    Це моя Особиста думка, та я думаю що багато погодиться зімною

    • Шановний voron, по-перше я не автор статті, а лише зробив з неї висновки у 3 реченнях. По-друге, я не відвідую і інші сумнівні заклади, в том числі і які ви згадали. По-третє, мені байдуже на якість товарів і продукції, якщо це шкодить громаді. Це мінімальний особистий протест який я можу висловити. А ви можете і далі купляти продукти фірм регіоналів, користуватися російськими банками, дивитися російське ТБ і вважати що Майдан стоїть на гроші амерікосів.

     • voron

      По-перше, я випадково зайшов на Ваш ресурс, який до речі необєктивно однобоко висвітлює події
      По-друге, я купую товари, НЕ дивлюсь на виробника, головне дійсно Яуість
      По-третє,я НЕ збираюсь з Вами вступати в політичной диспут, так як у нас різні погляди, і переконувати Вас я не збираюсь, Мене просто обуривв Ваш коментар стосовно данного магазину
      І в четверте, уявіть собі що він закрився, Ви особисто будете забезпечувати продуктами данний район міста?

     • Ну вибачте, погарячкував. Тільки Здолбунів Сіті – не мій ресурс.Запрошую на мій http://zdolbuniv.rv.ua/

     • voron

      Вибачення приймаю), Тільки подумайте, а не краще сказати про людей щось хороше, до мене також стосується, вибачте за надмірну емоційність, та відносно магазину, це не замовлення, адже все пізнається у порівнянні, був неприємний досвід з іншими магазинами просто, і просрочений продукт підсовували, і напів гнилі овочі

     • Ну конкретно у цьому закладі, поки все що я купляв було якісне.

 • Укранархист

  треба, щоб люди взагалі не йшли у цей магазин, яка порядність у члена?… партії рабів!

 • VovaRusskij

  Да сим сим ето отдельная даже не тема а статья, а почему те патрули туда не заходят во время патрулирования? Или им страшно?Зашли бы посмотрели что на столе у присутствующих там, а шприцы в туалете так ето уже вообще норма. Все знают имя депутата с которым связывают ето заведение. Алкоголь надо не продавать в первую очередь малолеткам тогда все норм будет. А круглосуточные аптека, магазин, заправка инфраструктуре города нужны, поскольку боюсь даже представить если снова начнет процветать бизнес самогонщиков, и в наших подъездах опять будут очереди тех пьяных рож. Патруль же к бабке домой не пойдет, да и че к ней ходить та, посмотриш на ее пенсию и всплакнеш

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама