. Здолбунівські депутати не зважають навіть на рекомендації свого виконкому | Здолбунів City

Здолбунівські депутати не зважають навіть на рекомендації свого виконкому

sovaПарадоксальна, певною мірою ситуація обговорювалась на сесійному засіданні Здолбунівської міської ради 19 березня 2014 року. Депутат цієї ради Олег Тищенко (УДАР) апелював до іншого депутата Володимира Максимчука (екс Партія регіонів), якого пов’язують із магазином “Сова”, однойменною службою таксі. Суть претензії в тому, що вночі в торговому закладі “Сова” продають алкогольні напої, попри рекомендацію Здолбунівського виконкому не здійснювати такий продаж після 20.00.

На що Володимир Максимчук відповів наступне: Магазин має дозвіл здійснювати цілодобовий продаж в т.ч алкоголю, а рішення виконкому носить лише рекомендаційний характер.

З юридичної точки зору порушення і справді немає, а з іншої сторони? Чи не депутати – підприємці мали б власним прикладом показати як виконувати рішення чи рекомендації міської влади, до якої належать і самі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама