Здолбунівські депутати і сільські голови вивчали досвід децентралізації

vyjiznyj-deputatskyj-den_1Децентралізації до якої напевне не готові. Ні морально ні матеріально. Чи допоможе повірити  у свої сили візит на Хмельниччину покаже час.

16 вересня 2016 року  з метою ознайомлення депутатів районної ради  з  практиками місцевого самоврядування  у питанні добровільного об’єднання територіальних громад відбувся виїзний «День депутата» районної ради на тему: «Кращі практики місцевого самоврядування у питанні добровільного об’єднання територіальних громад» на базі Колибаївської об’єднаної територіальної громади Камянець-Подільського району Хмельницької області. В заході взяли участь депутати районної ради та голови територіальних громад району.
Розпочалося знайомство із Кам’янеччиною в залі засідань районної ради, де радо зустріли гостей керівники Кам’янець-Подільського району. До речі як ради так і адміністрації. Представників вдміністрації Здолбунівської, у складі делегації не було. Відповідно можемо зробити припущення що саме районна рада збирається виходити на передові позиції на Здолбунівщині в частині децентралізації :)  Керівництво районних рад розказало про історію свого краю, основні напрямки  роботи у соціально-економічній сфері. Кам’янець-Подільський район  на даний час має три об’єднані територіальні громади:  Гуменецьку, Китайгородську та Колибаївську, 1 селищну раду та 28 сільських рад.  vyjiznyj-deputatskyj-den
Про особливості об’єднання територіальних громад, зокрема про наповнення бюджету в умовах проведення децентралізації, детально ознайомив присутніх начальник фінуправління райдержадміністрації Олександр Федик.
Після  зустрічі в районній раді делегацію гостинно прийняв в себе голова Колибаївської об’єднаної територіальної громади Михайло Желізник. Він розповів, яким саме чином проходив процес децентралізації на його території, з якими труднощами приходилося стикатися, і які плани на майбутнє.
В рамках візиту делегація також оглянула, що вже вдалось зробити на території ОТГ, відвідала і об’єкти соціально-культурної сфери: ФАП, Будинок культури та відділення поштового зв’язку.vyjiznyj-deputatskyj-den_2 vyjiznyj-deputatskyj-den_3

За інформацією сайтів районних рад, фото Здолбунівська районна радаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети