Здолбунівські ДАІвці визнали стан місцевих доріг незадовільним

dorogiПрацівниками відділення ДАІ з обслуговування Здолбунівського району проведено весняно-комісійне обстеження автодоріг та залізничних переїздів, які проходять по адміністративній території Здолбунівського району. Встановлено, що після закінчення зимового періоду на проїзній частині утворилась ямковість, руйнування та деформації дорожнього покриття.

У ході проведення аналізу встановлено, що посадовими особами, які відповідальні за утримання вулично-дорожньої мережі Здолбунівського району, не приділяється належна увага її утриманню. Ремонтні роботи з ліквідації ямковості, заміна дорожніх знаків, які не відповідають ДСТУ 4100-2002, проводяться не в повному обсязі, дорожня розмітка не поновлюється.

Незадовільний стан покриття проїзної частини автодоріг та під’їздів до залізничних переїздів негативно позначається на безпеці дорожнього руху, з метою об’їзду зруйнованих ділянок доріг, вулиць водії змушені виїжджати на смугу зустрічного руху, що призводить до створення численних аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод.

Так, на автодорогах Т 18-01 “Рівне-Здолбунів-Мізоч-Дубно”, О 180401 “Сатиїв-Озеряни-Мізоч-Озерко”, О 180802 “Здолбунів-Глинськ-Стеблівка”, О 180803 “Глинськ-Здовбиця-Новосілки”, О 180804 “Залібівка-Півче-Мізоч-Копиткове”, О 180806 “Лідаво-Урвенна-Залісся”, О 180807 “Цурків-Урвенна-Гільча”, О 180808 “Стара Мощаниця-Мізоч”, зафіксовані вибоїни та руйнування дорожнього покриття, які створюють пряму загрозу безпеці дорожнього руху, і, незважаючи на сприятливі погодні умови, ремонтні роботи не проводяться.

З початку року працівниками ВДАІ з обслуговування Здолбунівського району було складено три адміністративні протоколи за ст.188-28, ч.1 ст.140, ст.188-28 КУпАП на посадову особу Здолбунівського райавтодору та видано три приписи, чотирнадцять вимог на усунення недоліків. Здолбунівський райавтодор повідомляє, що повільне проведення виявлених недоліків пояснюється недостатнім фінансуванням з боку власника Служби автомобільних доріг у Рівненській області. Стан покриття місцевих автодоріг Здолбунівського району потрібно визнати незадовільним.

Окремі ремонтні роботи якщо і проводяться, то неякісно, без використання відповідних дорожньо-будівельних матеріалів, холодного та гарячого асфальтобетону, скріплення в’яжучими матеріалами. Крім цього, ділянки із значними руйнуваннями, які створюють небезпеку для учасників дорожнього руху, не позначені у повному обсязі попереджувальними дорожніми знаками. Відповідно до вимог державного стандарту України ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану» граничний термін ліквідації руйнувань покриття для доріг державного значення не повинен перевищувати 7 діб з моменту виявлення.

Однак станом на 15 квітня поточного року вибоїни та руйнування залишаються не ліквідованими, ефективні роботи із ремонту покриття з дотриманням відповідної технології не проводяться. Під час бесіди т.в.о.начальника Здолбунівського райавтодору повідомив, що він та працівники Здолбунівського райавтодору з початку року не отримують заробітну плату, не виділяється фінансування на усунення недоліків, зазначених в актах обстежень вулично-дорожньої мережі.

Інспектор ОДР ВДАІ з обслуговування Здолбунівського району підпорядкованого УМВС України в Рівненській області старший лейтенант міліції М.В. ІванчукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети