. Здолбунівські ДАІшники не пройшли атестацію | Здолбунів City

Здолбунівські ДАІшники не пройшли атестацію

І шукають роботу, детальніше в сюжеті РТБ.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Disqus

  дебильные тесты, для кого они нужны? здолбуновское гаи вообще быковало на столько что их не то что уволить а посадить всех нужно с конфискацией имущества. Он честно работал, эти сказки для дураков и не водителей. Как все мусора “честно” до сих пор работают подбрасывая наркоманам зельё держа их на крючке а потом поставляют зелье а наркоманы варят и торгуют а мусора снимают кассу. Это уже в наши дни когда реформа в разгаре. Всю мусарню нужно закрыть и посадить эту мразь которая садит на иглу наших детей за для собственной наживы. Аваков далеко и ему не видно?

 • #39

  Частково так воно і є,але все ж таки хтось мусить слідкувати за порядком. Погіршення ситуації на дорогах та на вулицях міст стало особливо відчутним після таких “реформ під себе”. Повипускати зеків,то це ж навіть в Африці такого не роблять. Треба в першу чергу переатестувати верховну раду,скоріш за все там знайдуться не тільки таки,що не пройдуть атестації,а й пацієнти психічної лікарні (судячи по прийнятим законам та “реформам”).

 • Disqus

  Третьий майдан всех пареатестует и зраду так же, камня на камне от неё уже не останется. И местных депутатишков так же в РФ отправят к овощу если успеют сбежать а то обещали за народ беспокоится а как пришли так и земельку себе дерибанят да магазинчики ставят как то “слуга народа” Кар..аш и собратия. Чем такие слуги лучше тех же мусоров гребущие под себя? место их всех на зоне.

 • Петро Воля

  Згідний з усіма.Кришується абсолютно все і надалі.І самогоноваріння, і наркота, і суди, і прокуратури.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама