Здолбунівські батьки мають можливість оздоровити дітей у літніх таборах всього за 220 гривень

Оздоровити дитину за 220 грн.? Це реально!

ozdorovlennaПочинається пора, яка приносить найбільше радості нашим дітям – літні шкільні канікули. І вже зараз варто подумати, яким ми зробимо дитячий відпочинок. Перетвориться він на гаяння часу перед монітором чи телевізором або стане змістовним, із новими знайомствами та нагодою покращити здоров”я власної дитини!

            Кожного року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності приймає участь в оздоровленні дітей, частково сплачуючи вартість путівки та даючи батькам приємну можливість оздоровити своїх дітей і  весело та змістовно провести тим літо у дитячих оздоровчих закладах в межах Рівненської області.

            В 2013 р. Рівненським обласним відділенням Фонду було проведено конкурсні торги, в результаті яких визначено перелік літніх закладів оздоровлення дітей по путівках, що будуть придбані Фондом і в подальшому реалізовані  застрахованим особам за 10% від їх повної вартості. Що це означає? Це значить, що при середній вартості путівки у 2200 грн. сума батьківської доплати становитиме лише 220 грн. І це за 21 день якісного харчування та оздоровлення!

            Крім того, застраховані особи мають можливість здешевлення путівок до інших дитячих таборів, які не потрапили у зазначений вище перелік („Сигнал”, „Експрес”, „Чайка”, „Корчагінець”, „Хрінники”). Доплата Фонду до вартості путівок таких закладів складає  882 грн.

            На отримання путівок мають право батьки дітей шкільного віку, які офіційно працевлаштовані (в т.ч. наймані працівники приватних підприємців) та фізичні особи-підприємці, які заключили договір добровільного страхування.

            Хороший відпочинок – запорука гарного настрою дитини та наступного легкого початку нового навчального року. Спільними зусиллями ми зможемо надати можливість нашим дітям чудово провести літо!

            За довідками та додатковою інформацією звертатись безпосередньо до дирекції за адресою: м.Здолбунів, вул. М.Грушевського, 25/300 або за тел. (03652) 2-24-55, 2-55-38 (Здолбунів), (03654) 3-02-05 (Острог, щочетверга).

 

Перелік оздоровчих закладів, до яких путівки будуть реалізуватись з 10% доплатою

ССОК “Веселка”, ДЗО “Агатівка”, ПП санаторій “Горинь”, СОК “Джерельце”, КП “ДСОК “Електронік-Рівне 

Дати заїздів з 05.06.13(06.05.13) по 25(26).05.13

Ціна путівок  від 1890 до 2394 грн, але батьківська доплата лише від 189 до 239,4 грн


Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. 
Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекціяВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети