Здолбунівське залізничне училище серед найпопулярніших в Україні

Станом на 1 серпня 2014 року до списку найбільш популярних серед абітурієнтів України за кількістю поданих заяв потрапили такі професійно-технічні навчальні заклади області:

Рівненський професійний ліцей
ДПТНЗ “Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну”
Вище професійне училище №1 м. Рівне
ДНЗ “Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі”
ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” (Рівненська область)

Триває вступ до професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини. Цьогоріч за державним замовленням планується прийняти на навчання 4894 робітничих кадрів та молодших спеціалістів за 15 напрямами економічної діяльності.

Бажаючі здобути робітничу професію мають змогу вступити до 19 професійно-технічних навчальних закладів області.

Кількість заяв, поданих до трьох професійно-технічних училищ уже перевищує обсяги держзамовлення.

Найпопулярнішими професіями у майбутніх учнів є як професії технічного профілю, так і професії сфери послуг, а саме: кухар, кондитер, слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів, перукар-модельєр, електрозварник ручного зварювання та ін.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети