Здолбунівське залізничне училище – найкраще в області

У Рівному підсумували щорічний обласний рейтинг професійно-технічних навчальних закладів за результатами роботи у минулому році. Визначення переможців тривало упродовж двох тижнів –  із 28 січня по 14 лютого 2015 року. За словами заступника начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА  Петра Коржевського, щорічна оцінка роботи стимулює навчальні заклади.

Журі конкурсу оцінювало роботу ПТНЗ за понад двома десятками критеріїв –  звертало увагу на успішність учнів, їх працевлаштування за здобутою професією, участь у Всеукраїнських, обласних конкурсах фахової майстерності, олімпіадах, облаштування гуртожитків та організацію  харчування у закладах.

У підсумку, перше місце в рейтингу здобув навчальний заклад «Здолбунівське  ВПУ залізничного транспорту»; друге місце вибороло ВПУ №22 м. Сарни і третє місце посів навчальний заклад «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі».  Заклади – переможці отримали дипломи управління освіти і науки Рівненської ОДА, а їх  керівники –  премії у розмірі до трьох посадових окладів. Про це повідомили з управління освіти і науки Рівненської ОДА.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети