Здолбунівське “Сонечко” підкорило Кам’янець-Подільський

Здолбунівське "Сонечко" підкорило Кам'янець-Подільський
З 15 по 17 квітня 2016 року в мальовничому куточку Хмельниччини, а саме, в місті Кам’янці-Подільському відбувся всеукраїнський фестиваль-конкурс «Перлина Поділля». У фестивалі брали участь діти з 17 областей України, та навіть колективи з Молдови. Рівненщену на даному фестивалі-конкурсі представляв хореографічний колектив «Сонечко» Здолбунівської музичної школи (керівник Наталя Терещенко).
Диплом
Оцінювало маленкі таланти зіркове журі: Влад Яма (Український танцюрист, суддя телевізійних проектів «Танцюють всі» та «Україна має талант»), Віктор Павлік (Народний артист України), Олексанр Кривошапко, Марк Орловський, Анатолій Белєванцев (Заслужений діяч мистецтв України), Віта Савінська (Заслужений діяч естрадного мистецтва України), португальський хореограф Алдо Віейра. Насолодитися виступами дитячих колективів завітав міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич. Колектив Здолбунівської музичної в номінації «Хореографічне мистецтво» став лауреатом ІІ премії у змішаній категорії, у якій брало участь 25 хореографічних колективів. Двадцять п’ять діток із Здолбунівщини, які брали участь у фестивалі-конкурсі, мали змогу побувати на галаконцерті де виступав Віктор Павлік, Олександр Кривошапко, португальський хореограф Алдо Віейра, а також відвідати Кам’янць-Подільську фортецю, в якій було проведено святкову дискотеку. Повернулися діти додому з морем позитивних емоцій та стремлінням перемагати на нових конкурсах.

Здолбунівське "Сонечко" підкорило Кам'янець-ПодільськийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети