Здолбунівське комунальне підприємство було змушене звільнити одного із подружжя

nepriyatnostiЗ моменту створення КП “Здолбунівське” зірки не сприяють йому :)  Спочатку керівник цього підприємства Потапчук С.В уособлював у собі директора і комунального підприємства і комерційного (ТзОВ КП) за що немало отримав від ЗС публікацій про діяльність “двічі директора”.

Потім, звільнивши одне із крісел, залишився керувати лише комунальним підприємством, на яке було покладено багато обов’язків і видано оптимістичних авансів міським головою Здолбунова І.Ольшевським, та вже перший же досвід великої стратегічної закупівлі обіцяних сміттєвозів для міста завершився гучним провалом. Майже півмільйона коштів бюджету міста були відправлені фактично банкроту, у якого вже черга із таких як КП “Здолбунівське”, які спочатку роблять, а потім думають. По даному питанню була вже проведена перевірка обласної держфінінспекції, яка зафіксувала велику кредиторську заборгованість, яка має бути погашена, а особи винні у підписанні документів, за якими нібито був отриманий цей сміттєвоз, дають пояснення міліції і прокуратурі. Інженеру підприємства пред’явлено обвинувачення, яке незабаром буде розглядатись у суді. Саме він, а не керівник КП підписався на “липовій” накладній і перевірка підтвердила підробку документа.

Важко керувати одному підприємством, тому підмогою для керівника була його дружина, яка перебувала у підпорядкуванні свого чоловіка. Прокуратура відреагувала і на цей факт. Спочатку комунальники пробували розробити службову інструкцію, в якій спробували прописати не підпорядкованість жінки чоловікові, та це виявилось марним і одному із Потапчуків за інформацією прокуратури, прийшлось звільнятись. Звільнили жінку.

П.С 17.20  Як тільки що повідомила сама Тамара Іванівна Потапчук, після звільнення вона зареєструвалась в службі зайнятості і нового місця роботи поки що немає.

На які нові трудові звершення чекати від КП “Здолбунівське ” покаже час і новорічна ялинка :)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети