Здолбунівське бюро правової допомоги: підсумки за перший місяць роботи

77777

З 1 вересня розпочало свою роботу Здолбунівське бюро правової допомоги як структурний підрозділ Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Перший місяць роботи видався надзвичайно плідним та цікавим як для працівників Бюро так і для людей, які звернулися за правовою допомогою або ж стали учасниками правопросвітницьких заходів.

14677972_917465121719265_153641306_o

Підсумки

Так, починаючи з 1 вересня за безоплатною юридичною допомогою до Бюро звернулися 124 людини, серед них: жителі Здолбунівського краю, інших районів Рівненської області, інших областей, також зверталися громадяни України, які протягом тривалого часу проживають за кордоном.

Найактуальнішими питаннями виявилися ті, що стосувалися отримання та розподілу спадщини, укладання договорів купівлі-продажу майна, оренди земельних ділянок, отримання пільг на комунальні послуги, оформлення субсидій, трудові спори та інші.

14697051_917465108385933_2137517081_n

Правопросвітництво

Однією з найважливіших функцій які покладаються на Бюро є правопросвітництво. Тому працівникам Бюро роблять все можливе для найефективнішого поширення інформації про право громадян на отримання безоплатної правової допомоги. Зокрема, проведення лекції для школярів та учнів ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», участь в освітніх семінарах центру зайнятості, виїзні консультування в сільських громадах, вуличне інформування краян, тощо.

Як відомо в приміщенні Бюро можна скористатися онлайн-сервісами Міністерства юстиції України. З 1 вересня такою послугою скористалося 7 громадян.

14686077_917465118385932_1997527807_n

Безоплатна вторинна допомога

Працівники Бюро інформують громадян про можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме надають роз’яснення стосовно залучення адвоката за рахунок держави соціально незахищеним громадянам для представництва інтересів у суді у цивільних та адміністративних справах.

Нагадаємо, що в Здолбунівському бюро правової допомоги можна отримати наступні безоплатні правові послуги:

  • юридичну консультацію для вирішення проблемних питань у правовий спосіб;
  • роз’яснення стосовно залучення адвоката за рахунок держави соціально незахищеним громадянам для представництва інтересів у суді у цивільних та адміністративних справах;
  • скористатись онлайн-сервісами Міністерства юстиції України;
  • допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру (окрім процесуальних).

Довідково:

Здолбунівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: Здолбунів, вул. Пушкіна, 44, 1 поверх.

Тел.: +38 (03652) 20808

Графік роботи:

  • з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 год.;
  • сб, нд. – вихідні дні.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети