Здолбунівське будинкоуправління саме забруднює фасади будинків міста

Шановна редакція! Прошу надати правову оцінку діяльності працівників Здолбунівської міської ради. На мою думку, вже давно потрібно було б когось притягнути до адміністративної відповідальності !?. Адже ст. 152 КУпАП не відмінена. При цьому я не звертаюсь навіть до змісту чи залякування у оголошенні Здолбунівської міської ради, яка, на мою думку, розгубилась у повноваженнях, що покладені на неї. Буду радий прочитати Вашу думку, від редакції.povidomlenna BU

Віктор. Лист отримано у групі ЗС у ФБ

Відповідь ЗС: Дякуємо, що звертаєте увагу на такі речі і небайдужі до того, що відбувається у місті. По суті запитання можемо дати своє бачення. Де-юре обліком комунальних платежів, зазначених на фото, займається комунальне підприємство «Міське будинкоуправління», а не міська рада. Хоча саме Здолбунівська міська рада і є засновниками даного підприємства. Тому і претензії можуть і повинні бути саме до цього комунального підприємства. Якщо ви зафіксували, як працівники цього КП розклеюють у невстановлених місцях подібні оголошення, то це є прямим порушенням п.6.9 Правил благоустрою міста Здолбунова, а саме той, який забороняє: 6.9. Наклеювати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених спеціально для цього місцях.

У цій ситуації порядок дій такий: зафіксувати порушення, викликати міліцію, яка має скласти протокол про порушення, якраз по згаданій вами 152 ст. Адмінкодексу. Міліція передає протокол на адмінкомісію у Здолбунівську міську раду. І та приймає рішення про суму штрафу.

Але вся трагікомедія у тому, що на це саме КП «Міське будинкоуправління» покладений обов’язок (!!!) очищати місто від несанкціонованої поклейки подібних оголошень на стовпах, фасадах, огорожах…

Тому апелювати немає до кого, на жаль. Міський голова і за багато більші порушення за результатами перевірок держфінінспекції, прокуратури, рішення суду, нелегітимні тарифи, навіть догани не видав нагора, не кажучи про якісь інші стягнення. Можливо, такий стан справ його влаштовує. Так, як влаштовує бруд в місті та на стінах будинків будинкоуправління, яке, замість того, щоб активно долучатись, а ще краще ОРГАНІЗОВУВАТИ акції по його знищенню, саме ж його і плодить.

Щодо змісту оголошення. Платити за комунальні послуги потрібно! Про те, що, кому і коли відключати, зазначено у договорах між кожним мешканцем і комунальним підприємством. Там же в договорах зазначений і порядок вирішення спорів, а також відповідальність кожної із сторін.

Нагадуємо, що діючі тарифи у Здолбунові не відповідають чинному законодавству, яке зобов’язує тариф прийняти індивідуальний для кожного будинку.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети