. Здолбунівська влада зобов'язалась щомісячно жертвувати на допомогу бійцям | Здолбунів City

Здолбунівська влада зобов’язалась щомісячно жертвувати на допомогу бійцям

рішення коордрадиНа цьому тижні відбулись збори Координаційної ради Здолбунівщини, яка займається збором коштів і провіанту для потреб солдат-земляків. На ній Олександр Бондарець, депутат райради запропонував обговорити у трудових колективах питання щомісячного добровільного збору коштів на потреби здолбунівських бійців. Першими це пропонувалось зробити  колективам райради і РДА.

І такі збори відбулись. Обидва колективи одноголосно прийняли рішення щомісячно віддавати 1,5% від заробітної плати на ці потреби. Відповідні протоколи оприлюднені на сайтах цих органів влади.

Прості підрахунки показують, якщо всі трудові колективи послідують такому прикладу, то 12000 працюючих в районі, здаючи в середньому 20-40 гривень щомісяця поповнюватимуть касу допомоги бійцям землякам на 250-500 тисяч гривень.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Олександр

  Хороший приклад. Підтримаємо їх всім районом.

 • ОДНОКЛАСНИК

  Шановні, трудові колективи райради і РДА, не маніпулюйте очевидними речами: ВАША ІНІЦІАТИВА ПРО 1,5% ЩОМІСЯЧНИХ ВІДРАХУВАНЬ НА ПОТРЕБИ СОЛДАТ НЕ ЩО ІНШЕ, ЯК ТЕ, ЩО З 1 липня Верховна Рада погодилася з пропозицією уряду і прийняла зміни до Податкового кодексу, згідно з якими введено новий загальнодержавний військовий збір у розмірі 1,5% зарплати фізичних осіб. То невже Ви будете щомісяця сплачувати на військові потреби не 1,5%, а 3%. Якщо так, то цих так би мовити зініційованих вами 1,5% як ваші бухгалтерії будуть відраховувати, чи це кожен сам по собі, питань багато, відповіді невідомі…

  • Здолбунівсіті

   Наскільки нас інформували то це додаткові 1,5% до того податку, що автоматично будуть утримувати у бухгалтерії. Механізм збору цих коштів – дійсно питання, чи кожен сам вираховує чи як, ми наприклад, пропонували щоб не було спекуляцій і піару. а слова відповідали справі-написати УСІМ заяви до своїх бухгалтерів про добровільне утримання під час видачі ЗП цих додаткових 1,5%. Але є ще одне питання-призначення цього платежу надалі. Тут простіше укласти угоду або з благодійним фондом або напряму закупляти щось, тому що перераховувати будь-куди далі Рівненщини – це як у чорну діру

   • Сергій

    Непотрібно придумувати механізми! Є координаційний штаб, який успішно, судячи зі звітів, справляється! Нехай працює.

    • Здолбунівсіті

     Вона із перерахунком не працює, тому питання у безготівці та механізмі масового однотипного, т.то спрощеного для всіх, утримання цих коштів і перерахування.

  • Держслужбовець

   Кошти будуть збиратись готівкою на відомість бухгалтером після отримання заробітної плати працівниками, тому що правового механізму додаткових не передбачених чинним законодавством відрахування із заробітної плати не існує.

 • Неперевершена БО

  ну наші Держслужбовці дають собі раду з безготоівковими схемами. Яник навчив як це робити. Промити готівку для них це як два пальці обпісяти. Одне діло купити термобілизну, берці, каск, бронік і самому завезти на передову і роздати воякам! Навіть не іх командирам, які вміють перебрати і своїм же солдатам продати те, що їм належить безкоштовно і безпосередньо. Збирати “добровільно” під дулом автомату начальника кошти- всі знають як це робиться. дехто з тут присутніх чудово знае про що я..

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама