Здолбунівська влада зобов’язалась щомісячно жертвувати на допомогу бійцям

рішення коордрадиНа цьому тижні відбулись збори Координаційної ради Здолбунівщини, яка займається збором коштів і провіанту для потреб солдат-земляків. На ній Олександр Бондарець, депутат райради запропонував обговорити у трудових колективах питання щомісячного добровільного збору коштів на потреби здолбунівських бійців. Першими це пропонувалось зробити  колективам райради і РДА.

І такі збори відбулись. Обидва колективи одноголосно прийняли рішення щомісячно віддавати 1,5% від заробітної плати на ці потреби. Відповідні протоколи оприлюднені на сайтах цих органів влади.

Прості підрахунки показують, якщо всі трудові колективи послідують такому прикладу, то 12000 працюючих в районі, здаючи в середньому 20-40 гривень щомісяця поповнюватимуть касу допомоги бійцям землякам на 250-500 тисяч гривень.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети