Здолбунівська влада запрошує до знайомства та діалогу малий бізнес

Після сьогоднішньої аншлагової зустрічі із представниками НГО Здолбунівська міська рада  запрошує до зустрічі малий бізнес.

Ви ФОП? Маєте свій маленький бізнес у Здолбунівській громаді? Прагнете підтримки органів місцевого самоврядування та самі готові до співпраці? ЗДОЛБУНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОТОВА ДО ДІАЛОГУ!
Запрошуємо вас на зустріч-діалог Здолбунівської міської ради з представниками малого бізнесу щодо налагодження співпраці «Влада-бізнес».
🔻Діалог відбудеться 15 березня 2021 року на 11.00 годину у приміщені Здолбунівської міської ради за адресою м. Здолбунів, вул. В. Жука 1
❗Попередньо зареєструйтесь за посиланням:
Ми зателефонуємо вам і повідомимо детальну інформацію про зустріч!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети