Здолбунівська влада та громадські зоозахисники подалися на цікавий конкурс

Завтра завершиться подача конкурсних заявок на проект “Наша громада”. Вже можна сказати, що очікується аншлаг, адже невеликі громади такі можливості полюють ретельно і намагаються ними користуватися. Цей конкурс є незвичний ще і тим, що з усього числа поданих проектів, буде відбрано членами конкурсної комісії та за результатами підтримки проекту в громаді (голосування онлайн), всього 13+13 проектів, які здобудуть ще і медіапідтримку та про ці проекти розкажуть два центральних ТВ канали країни. Ну а один щасливчик зможе виграти півмільйона гривень на реалізацію проекту. Переможців назвуть у прямому ефірі 30 вересня 2021.

Дентальніше про сам конкурс тут: https://decentralization.gov.ua/news/13400

Наша заявка тут: https://otg.fakty.com.ua/communities/zdolbunivska-gromada

Тому чекаємо ще трішки і включаємося в підтримку нашого проекту, який стосується такої болючої теми як тварини, у яких немає господарів і друзів.

Як пишуть автори проекту: наша мета – зменшити кількість безпритульних тварин у Здолбунівській громаді на основі гуманного та відповідального ставлення до них, масової реєстрації тварин та створення безпечних умов співіснування людей і тварин в громаді.
В рамках проєкту ми створимо систему контролю та моніторингу власників тварин через реєстрацію та ідентифікацію в Муніципальному реєстрі тварин Здолбунівської громади, а також впровадимо гуманні освітні програми, культурні заходи та інформаційні кампанії про відповідального власника тварин громади.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети