. Здолбунівська влада порушує закони про звернення громадян | Здолбунів City

Здолбунівська влада порушує закони про звернення громадян

Прокуратурою Здолбунівського району проведено перевірку додержання вимог Закону України “Про звернення громадян” при розгляді та вирішенні заяв та скарг громадян Здолбунівською міською радою та Здолбунівською районною державною адміністрацією.

Усупереч зазначеним вимогам Закону вищевказаними органами порушуються вимоги щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення, обов’язкове одержання обгрунтованої відповіді у встановлені законодавством строки.

Перевіркою встановлено порушення вимог ст. 20 Закону України “Про звернення громадян” щодо строків розгляду звернень, ст.15, 19 Закону щодо повноти та об’єктивності розгляду, відмова у задоволенні звернень не аргументується нормами закону та не роз’яснюється порядок оскарження прийнятих рішень.

За результатами проведених перевірок прокуратурою району внесено 2 подання, які на даний час перебувають на розгляді.

Прокурор прокуратури району
І. Столярчук

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама