Здолбунівська ЦРЛ отримала допомогу

Здолбунівська ЦРЛ отримала допомогуЗдолбунівська центральна районна лікарня радіє можливості знову подякувати нашим меценатам  за надану спонсорську допомогу. 5 жовтня 2015 року Благодійним фондом «Нова країна», в особі директора Ростислава Макухи для лікарні була надана благодійна допомога у вигляді постільної білизни, тумбочок приліжкових, штативів, оглядових світильників, тонометра, стільців, ходунків, милиць, кушетки, перев’язочних матеріалів та інше. Загальна сума допомоги становить більше 35 тисяч гривень. це вже четверта спонсорська допомога від української діаспори з США та Німеччини.

Також в цей день ЦРЛ отримала допомогу з Нідерландів. Ще з початку 2015 року головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк на власній сторінці у «Фейсбук», розмістив фотографії лікарняної пральні, яка потребує ремонту і знаходить в аварійному стані. Через деякий час в лікарню завітали представники комітету «Україна» з міста Катвейк, Нідерланди, щоб пересвідчитись в правдивості цих фото. Посередником між комітетом та Здолбунівською ЦРЛ стала Церква «Світло Євангелії» за підтримки братів Михайла та Генадія Назаруків. 5 жовтня 2015 року на склад лікарні поступило багато постільної білизни, яка була роздана для всіх відділень стаціонару лікарні. Також головному лікарю було вручено чек на 2 тис. євро на ремонт та облаштування лікарняної пральні. Таким чином вирішилась проблема, яка довгі роки була чи не найголовнішою в лікарні.
Здолбунівська ЦРЛ отримала допомогу

Здолбунівська ЦРЛ отримала допомогуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети