. Здолбунівська ЦРЛ дякує за допомогу іноземців | Здолбунів City

Здолбунівська ЦРЛ дякує за допомогу іноземцям

црл
Здолбунівська ЦРЛ отримала допомогу від іноземців, за що головний лікар Владислав Сухляк подякував під постом небайдужих меценатів:
Mein lieber Wolfgang Weingut, ich bin heute an... - Viktoriya Levynska - Google Chrome 25.08.2016 234836
Вiд iменi медичного колективу Здолбунiвської ЦРЛ щиро дякую пану Вольфгангу та Вiкторiї Левiнськiй за небайдужiсть до нашоi лiкарні, а саме: фiнансову допомогу, яка так необхiдна, напевно, для кожного медичного закладу України. Приємно, що за тисячi кiлометрiв є люди, якi зберiгають довiру до нас, українцiв, та допомагають нам. Сума, яку передала Вiкторiя Левiнська (500€), буде направлена на дофiнансування для придбання холтера в ЦРЛ. Оскiльки в державi на першому мiсцi по захворюванню та смертностi є хвороби серцево-судинної системи, тому є потреба з метою ранньої дiагностики придбати даний апарат. Про придбання апарату повiдомимо окремо. Дякуємо!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама