Здолбунівська та Менська громади провели сеанс знайомства по відеозв’язку

Стрімко розвиваються стосунки між “новоспеченими” партнерськими громадами Здолбунова і Мени. Наприкінці травня невеличка делегація зі Здолбунівщини відвідала чернігівчан, предала дружню допомогу та підписала угоду про Партнерство.

За декілька днів по поверненню в обох громадах відбулися внутрішні наради щодо розвитку співпраці, підготовка контактів до обміну і налагодження комунікації.

А вчора, 08.06.2022 відбулася двогодинна відео зустріч, на якій радник Здолбунівського міського голови Микола Орлов та секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко провели презентації громад, під час яких детально розповіли про  історію створення громад, бюджети, логістику, культурні та спортивні заходи, економіку та молодіжну політику тощо. Цікаво було порівнювати дві громади, шукати спільні риси та цікаві рішення, щоб запозичити для своєї громади. Презентацію від громади підготували силами підрозділів, апарату ради, закладів, а її оформлення завершили у відділі проєктної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва Здолбунівської міської ради. Спікери з обох сторін висловили позитивні очікування від співпраці, Юрій Стальніченко подякував за вибір для Партнерства саме Менської громади, Микола Орлов озвучив думку присутніх щодо позитивної динаміки розвитку Партнерства.

Попереду комунікації відділів, управлінь, закладів з обох громад. Здолбунівчани запросили до себе з візитом представників Менської громади.

Нагадаємо, що саме Чернігівська область стала партнерською для Рівненщини і голови ОВА обох регіонів підписали відповідну угоду наприкінці квітня у Чернігові.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети