Здолбунівська сотня самооборони здивувала жінок міста

samooborona_1 (3)А вся справа у тому, що справжні чоловіки із сотні самооборони – нового громадського дієвого формування Здолбунівщини вирішили, що вони не лише можуть забезпечувати спокій вечором на вулицях міста, а й дарувати приємні хвилини вдень жінкам. Особливо  в День Матері. Саме із цим святом самооборонівці вітали листівками та квітами всіх перехожих жіночок, які траплялись у них на дорозі. Здивування, розгубленість, а потім посмішка -саме такі реакції спостерігались на жіночих обличчях. Як вам личать посмішки наші жіночки, мами!

Після Здолбунова (район автовокзалу, ЗС зловив кадри в районі Катеринівського ринку ) самооборонівці рушили і в селище Мізоч з такою ж благородною метою, а потім по самооборонівках:). В акції приймали участь також і представники РОГО “Патріот України”.

samooborona_1 (2) samooborona_1 (1) samooborona_1 (4) samooborona_1 (5) samooborona_1 (6)

samooborona_2 (1) samooborona_2 (2) samooborona_2 (3) samooborona_2 (4) samooborona_2 (5)

samooborona_2 (7) samooborona_2 (6)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети