. Здолбунівська сотня самооборони здивувала жінок міста | Здолбунів City

Здолбунівська сотня самооборони здивувала жінок міста

samooborona_1 (3)А вся справа у тому, що справжні чоловіки із сотні самооборони – нового громадського дієвого формування Здолбунівщини вирішили, що вони не лише можуть забезпечувати спокій вечором на вулицях міста, а й дарувати приємні хвилини вдень жінкам. Особливо  в День Матері. Саме із цим святом самооборонівці вітали листівками та квітами всіх перехожих жіночок, які траплялись у них на дорозі. Здивування, розгубленість, а потім посмішка -саме такі реакції спостерігались на жіночих обличчях. Як вам личать посмішки наші жіночки, мами!

Після Здолбунова (район автовокзалу, ЗС зловив кадри в районі Катеринівського ринку ) самооборонівці рушили і в селище Мізоч з такою ж благородною метою, а потім по самооборонівках:). В акції приймали участь також і представники РОГО “Патріот України”.

samooborona_1 (2) samooborona_1 (1) samooborona_1 (4) samooborona_1 (5) samooborona_1 (6)

samooborona_2 (1) samooborona_2 (2) samooborona_2 (3) samooborona_2 (4) samooborona_2 (5)

samooborona_2 (7) samooborona_2 (6)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ірина Гром’як

  Молодці! Гарно і приємно.

 • Dima Maksymchuk

  Что Такое “5.10”?

  Это всеукраинское движение, которое понимает, что без условий для процветания бизнеса страна неуклонно катится в пропасть бедности, моральных ценностей и территориальной целостности.

  Движение “5.10” имеет своей целью исключить участие чиновников в экономике страны – предприниматель сам знает, что нужно потребителю. Для этого необходимо в налоговой системе Украины оставить только два налога – налог 5% c продаж и единый социальный налог – 10%. Это легко укладывается в голову, администрирование этих налогов легко автоматизировать, это резко снижает потребность в армии чиновников, которых можно сократить на 80%. Такая схема позволит поднять деловую активность населения, привлечет в страну инвестиции и создаст много рабочих мест за счёт активного роста бизнеса в стране.

  Система “5.10” – это не политический проект очередной рвущейся к власти партии, бизнес групп, казнокрадов или бандитов. Это объединение сознательных украинцев, которые хотят улучшений и понимают, что для этого придётся приложить немного усилий.

 • Olga Galkina

  Прикольно….здолбунов меня удивляет…судя по том ,что пишут -меня очень радуют такие новости…

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама