Здолбунівська школа виграла спортивний майданчик від Кличків

24 березня наш сайт ЗС опублікував анонс можливості виграти СПОРТИВНИЙ майданчик, ІНВЕНТАР від фонду Кличка. Декілька шкіл Здолбунівщини скористались такою можливістю і пройшли марафон участі у конкурсі. Сьогодні підбито результати конкурсу. Здолбунівчани, радіймо – зусилля були не марні!!майданчик_2

Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом!» (інфо від фонду)

Друзі, ми вдячні всім за Вашу активність! Фонд Кличко вітає всіх переможців конкурсу «Клич друзів – граймо разом! – 2015» та бажає всім учасникам ніколи не здаватися та завжди боротися за свою мрію до останнього! Чекаємо на нові зустрічі з вами у проектах та заходах Фонду Кличко!

Фонд Кличко в рамках конкурсу до участі в проекті «Клич друзів – граймо разом! – 2015» знайшов більше 10,000 тисяч нових друзів! А це означає, що з кожним роком у молоді збільшується бажання вести здоровий спосіб життя, займатися спортом і розвиватися не тільки духовно, але й фізично.переможці конкурсу кличка

Нагадуємо, що цього року Фонд встановить 20 унікальних спортивних майданчики, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном. Проект здійснюється за підтримки Coca-Cola Foundation.

Серед переможців – Здолбунівська ЗОШ№5 – ВІТАЄМО!!!! Школярі випередили 2000 конкурентів у боротьбі за здоровий спосіб життя на новому майданчику!kdgr-2015-topВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети