Здолбунівська самооборона пропонує голові РДА люструвати претендентів на посади

Здолбунівська сотня самооборони звернулась листом до новопризначеного 27-річного голови РДА Олександра Бухала і запропонувала йому створити люстраційний комітет за прикладом рівненського і “пропускати” через нього претендентів на посади в органах державної влади, починаючи від претендентів на його заступників.

Голові Здолбунівської райдержадміністрації

О. Бухало

 

 28 березня 2014 року народні депутати від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” внесли на розгляд Верховної Ради законопроект “Про проведення люстрації в Україні”. Основною мотивацією підготовки законопроекту було усвідомлення того,  що Україна вкрай потребує докорінного очищення державної влади.

А головною метою  законопроекту є недопущення до влади людей, які заплямували себе знищенням народовладдя,  заплямували себе участю у корупційних схемах, сприяли становленню “режиму Януковича” тощо. У документі зазначено, що люстраційній перевірці підлягають як особи, що вже займають посади у державних органах влади будь-якого рівня, так і ті, що претендують на призначення на такі посади.

Здолбунівська сотня самооборони абсолютно солідарна з народними депутатами та підтримує їхню ініціативу.

На жаль,  шлях законопроекту до закону та втілення його в життя досить довгий і може розтягнутися у часі. Поряд з тим вже зараз розпочинається формування нових органів виконавчої влади на  місцях. І важливо щоб всі претенденти на високі посади пройшли відповідну люстрацію.

У зв’язку з цим пропонуємо, за аналогією з Рівненським обласним люстраційним комітетом створити районний люстраційний комітет.

Ми впевнені, що всі заступники голови адміністрації, всі діючі та кандидати на посади керівників відділів, окремих підрозділів та служб повинні пройти люстрацію.

Одним з напрямків нашої  громадської  організації  є робота люстраційного комітету.   Наш комітет вже має напрацювання щодо принципів формування районного люстраційного комітету та критерії за якими проводитиметься люстрація. Ми готові ними поділитися щоб  в короткий період сформувати оновлену владу в районі.

 Ми впевнені, що ви підтримаєте нашу пропозицію, оскільки саме це є однією з ключових вимог Майдану, яка зможе стати запорукою змін у  українському суспільстві.

Просимо дати відповідь у встановлені законом терміни.

 

 Керівник ГО «Здолбунівська сотня самооборони»                    Ю. Пшеничний

Список першочергових претендентів на розгляд люстраційним комітетом:

першого заступника голови РДА, заступника голови РДА з гуманітарних питань, начальника відділу освіти РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети