Здолбунівська райрада прийняла бюджет і озвучила час “розправи” над головою РДА

budgetna sesiya (6)Короткотривалий забіг під назвою 26 проти 1, а іншими словами друге пленарне засідання Здолбунівської районної ради відбулось сьогодні. 32-35 депутатів на початку і кінці сесії продовжили бюджетну сагу. Головував на сесії Яків Мельник. У президії був присутнім і голова Здолбунівської РДА В.Шуль.

На початку сесії стало зрозуміло, що Віталій Шуль заяви про складання своїх повноважень не написав, як того вимагали депутати минулого разу і тому представники Народної ради одразу попросили перерву. В кімнаті депутата узгодили текст звернення до жителів району і повернулись до сесійної зали.budgetna sesiya (3)

Повернулись до порядку денного, поставили ПЕРШИМ питання звернення до здолбунівської громади. Це напевне, здолбунівське ноу-хау, після чотирьох розглянутих питань на першому пленарному засіданні у вівторок, внести питання під номером один перед бюджетом та чотирма вже озвученими. Але хто ж буде зважати на такі процедурні питання коли на вулиці революція.

Перший варіант звернення, який зазнав незначних змін

Перший варіант звернення, який зазнав незначних змін

Взявся озвучувати його депутат від де юре Нашої України чи то де-факто Удару Сергій Кондрачук. Суть звернення в тому що В.Шуль тримається за посаду, а не дбає за район та ухвалення бюджету, тому депутати вирішили бути мудрішими і проголосувати за бюджет, а голові РДА призначили 12 березня 2014 року день звітування за виконання бюджету 2013 року.


budgetna sesiya (5) budgetna sesiya (4)

По суті, депутати розраховують, що це буде дата “політиичної розправи ” чи лебединої пісні Віталія Шуля, але:

  • маючи лише 26 голосів, серед яких і народники та бізнесмени
  • для В.Берташа і Президента такі дії В.Шуля по утриманню здолбунівського плацдарму це скоріше подвиг ніж ганьба
  • на часі призначення начальника  відділу освіти Здолбунівської РДА та двох заступників голови РДА

budgetna sesiya (7)

Все це в сукупності дозволяє прогнозувати не більше 24 голосів за відставку, які ні до чого не зобов’язують нікого. Також можна вважати сьогоднішній день виграною битвою В.Шулем у Народної ради і переможцями чи принаймні не заручниками протистояння, бюджетників району, які в ситуації між Майданом та Антимайданом, у більшості своїй займають позицію “Аби гроші вчасно платили”.

Це була чергова спроба депутатів із групи Народна рада схилити ситуацію на свій бік, але завдяки рішенням судів з подачі прокуратури,  які відмінили ідеї створення виконкому та повернення повноважень РДА районній раді, сьогоднішньому вимушеному голосуванню всупереч оголошеному ультиматуму В.Шулю, ситуація знову увійшла у русло, намальоване владою. А історія не пам’ятає випадків революцій по законам влади.

П.С Якщо вам цікаві репортажі, статті, розслідування, які друкуються на сторінках нашого порталу і ви хочете, щоб вони і надалі були регулярними і якісними, то просимо допомогти нам будь-яким зручним для вас способом. Здолбунів CITY проект громадський і лише з вашою допомогою він зможе розвиватись та існувати. Реквізити для благодійників, меценатів, друзів порталу ТУТ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети