Здолбунівська районна влада просить створити держлісгосп і хоче зберегти податки в районі

lisgosp_111 вересня 2013 року відбулося засідання президії Здолбунівської районної ради -про це повідомляє її офіційний сайт. В порядку денному було одне, але досить важливе і актуальне питання, яке потребує вирішення. А саме, депутати розглянули і прийняли звернення членів президії Здолбунівської районної ради до голови державного агентства лісових ресурсів України Сівця В.М., голови Рівненської обласної державної адміністрації Берташа В.М., голови Рівненської обласної ради Кічатого Ю.С. та начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Грицайчука В.П. щодо передачі ДП СЛАП «Здолбунівський держспецлісгосп» до Державного агентства лісових ресурсів України.
Така передача і створення Здолбунівського держлісгоспу з підпорядкуванням йому усіх користувачів земель лісогосподарського призначення району сприятиме більш ефективному та прозорому процесу управління майном комунальної власності, значним збільшенням надходжень до місцевих бюджетів, збереження робочих місць. У випадку не створення Здолбунівського держлісгоспу депутати просять створити комунальне лісогосподарське підприємство територіальних громад району.

В чому резон такого рішення? Ми звернулись за коментарем до голови Здолбунівської районної ради В.Тимощука і ось що він повідомив:

Йде реорганізація лісового господарства. Підпорядкування усіх державних структур, що мають відношення до лісу тепер буде до Державного агентства лісових ресурсів України. Але що стосується Здолбунівського району, то реорганізація може піти таким шляхом, що замість існуючого підприємства із їх 60 працівниками залишать значно менше, а саму структуру приєднають або до Острозького або до Рівненського лісгоспів. А це втрата не лише  робочих місць, а й півмільона податків, які надходять від господарської діяльності лісової галузі району. Тому ми і звернулись з тим, щоб залишити підприємство у вигляді лісгоспу і в його обслуговування передати усі ліси району, а це 15034 га, що вдвіче більше ніж та площа, яку обслуговує діючий держспецлісгосп. Вигідно буде усім. Державі, району і людям.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети