. Здолбунівська районна рада висловила недовіру голові РДА В.Шулю | Здолбунів City

Здолбунівська районна рада висловила недовіру голові РДА В.Шулю

sesiya po nedoviri (2)

На будівлі майорять прапори України і ЄС

Продовження репортажу із сесії, початок якої описаний тут. 36 депутатів зібрались для того, щоб завершити розпочате, а саме питання про недовіру голові Здолбунівської РДА Віталію Шулю, який минулого разу просто дременув із сесійної зали через запасний вихід.

sesiya po nedoviri (4)

Екс-голова РДА Любомир Кінах

sesiya po nedoviri (3)

Екс-голова РДА Світлана Ніколіна

Відчуваючи, що за ці два дні переломити розвиток подій на свою користь повністю не вдається, цього разу Віталій Степанович взагалі на сесію не з’явився. Зі слів його першого замісника Володимира Сидорні, п.Шуль зателефонував йому перед сесією і повідомив, що він перебуває на лікарняному. Звісно, мало хто із присутніх цьому повірив, адже ще день тому жодних ознак хвороби голова РДА не подавав. мало того він виявився настільки хворим, напевне, що не зміг звіту про роботу за 2013 рік підготувати, щоб хоча б за своєї відсутності депутати могли би ознайомитись із друкованим варіантом. Натомість Віталій Шуль надіслав листа, у якому посилався на те, що у 2013 році він вже звітувався, тому більше у цьому році звітуватись не збирається.

sesiya po nedoviri (5)

Депутати цей лист почули, але вирішили справу в довгий ящик не відкладати.

Виступили представники багатьох фракцій у райраді, навіть тих, яких вже і партії немає, як “Сильна Україна”, чи тих, де у фракції існуючої партії немає жодного члена цієї партії, як “Наша Україна”. З виступаючих усі, крім представників Партії регіонів, висловились за відставку В.Шуля. Не виступали народники, тому швидше за все вони мовчки підтримали позицію регіоналів, як можна судити за результатами голосування, яке відбулось після обговорення.sesiya po nedoviri (8)

sesiya po nedoviri (21)

Екс-голова РДА Микола Євчук

sesiya po nedoviri (15)

Депутат райради Олег Панасюк

sesiya po nedoviri (16)

Депутат райради Олександр Колінько

Комісія підготувала бюлетені, скриньку, розповіла процедурні питання – і голосування почалось, щоправда, слід відзначити цього разу, що саме після виступу юриста В.Януля, який дав тлумачення правомірності таких дій за відсутності голови РДА В.Шуля, про що детально ми писали, аналізуючи першу частину сесії.

sesiya po nedoviri (23)

Опозиція впевнена у позитивному результаті голосування

sesiya po nedoviri (17)

Дехто з депутатів уявив себе у ВРУ, там теж газети читають під час засідання

sesiya po nedoviri (27)

Регіонали порахували себе, їх виявилось троє

sesiya po nedoviri (29)

Сільські голови, після отриманих грамот і подяк, перебирають в голові найближчі свята: день місцевого самоврядування, день збройних сил, Катерини

sesiya po nedoviri (28)

Зала у доволі бадьорому настрої на фоні падаючого за вікном лапатого снігу, очікувала процедури голосування. Сюди ж завітало півтора десятки молодиків, які зайняли свої місця на останньому ряді та біля дверей. Як пояснили пізніше депутати, це був загін-добровольців “антитітушок”, які були покликані сприяти забезпеченню порядку в залі.sesiya po nedoviri (1)

Хтось рахував віртуальні голоси ЗА та ПРОТИ, хтось шукав 36-го депутата Олександра Лапчука, який до голосування не досидів. Депутати від фракції Партії регіонів дружно у три голоси запитували автора цього матеріалу, чому він не написав, що їх ніхто НЕ запрошував на першу частину сесії, чому написав про земельку, яку роздавав В.Шуль, а не написав про ту, яку роздавав М.Євчук:). Мене, чесно кажучи, це питання дещо збентежило, особливо коли воно звучить з вуст власника сайту та газети регіоналів п.Мельника, якому ніхто не заважав викласти свою позицію на своєму сайті та в газеті,  а також написати чи зателефонувати й поділитись своїми коментарями із сайтом Здолбунів CITY. Тим не менше розмова була у позитивному ключі, яка ще раз підтверджує, що ЗС читають, аналізують, і позиція, висвітлена на ЗС, є помітною.

1424336_675557929155688_611526570_nsesiya po nedoviri (19)

sesiya po nedoviri (22)

Ефектно вийшов на трибуну депутат Володимир Карпетченко, хтось у залі пригадав схожіть із ..Лаврентієм Павловичем

sesiya po nedoviri (24)

Отримує бюлетень Сергій Кондрачук, один із ініціаторів питання про недовіру голові РДА

sesiya po nedoviri (26)

Голосує депутат райради Сергій Мельник

З розмов депутатів під час процедури голосування можна було зрозуміти, що хвилюються за результат в контексті: буде 23 і більше голосів чи ні, а от у дальній частині зали дискусія тривала, чи буде проста більшість, чи все-таки 2/3 голосів. Тому що саме 2/3 голосів депутатів зобов’язувала б президента підписати указ про відставку В.Шуля, проста ж більшість дає йому право реагувати або ж і ні на волевиявлення депутатів. sesiya po nedoviri (25) sesiya po nedoviri (30)

Підсумки голосування. “ЗА”-24, “ПРОТИ”-10, не дійсний -1. Таким чином знову вперше в області депутати райради не лише домоглися прийняття політичних звернень, а й конкретного рішення про відповідальність своєю посадою того, хто представляє режим Януковича в районі.

sesiya po nedoviri (18)

Заступники голови РДА В.Сидорня, О.Федорук, М.Корилкевич, задумались перед оголошенням результатів голосування

sesiya po nedoviri (20)

Світлана Ніколіна закінчує допис на здолбунівський сайт

sesiya po nedoviri (31)

Комісія рахує голоси

sesiya po nedoviri (33)

“Василь Олексійович, виходить 24- ЗА, можна не я це буду оголошувати з трибуни” :)

sesiya po nedoviri (35)

“О, Боже, моя рука сама тягнеться до гори, що це з нею?” – голосування за протокол, який підтверджує висловлення недовіри голові Здолбунівської РДА

sesiya po nedoviri (32)

Ще не вмерла України…

sesiya po nedoviri (36)

“Так, в мене гарний настрій! І тому що грамоту отримала, і тому що ювілей відсвяткувала” -Валентина Капітула, секретар Здолбунівської міської ради

sesiya po nedoviri (34)

відео Рівне 1, ще відео буде згодом

Микола Орлов, фото автора, підписи до фото не є цитуванням осіб, зображених на фото

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Пане Орлов, не на “сайт сина”, а на інтернет-ресурс zdolbuniv.com членом редакційної ради (та й співзасновником) якого вона є.

  • Сергій Кондрачук

   Та перестаньте. Йдемо краще шампанське пити… Мене сьогодні працівники РДА зустрічають і кажуть “зі святом!”. Хто-хто, а вони добре знають з яким саме святом вітають…. шутнікі!

   • Катя

    Нормальні працівники Вас з ввічливості вітали з днем захисника Вітчизни. Шкода, ви не розумієте цього. Проте напевне культурним людям вітати Вас не потрібно, бо ви цього не оціните. для них те що сьогодні сталося це смішно, тому кожен знає і ви також що президент ніколи не підпише і підтримає вашого звернення щодо відставки Шуля.
    Доречі гляньте відео, вам корисно: http://rivne24.info/?p=263

    • Здолбунівсіті

     Не переходьте на особистості. Стосується всіх коментаторів.

     • zdolbunivchanka

      Доброго дня всім читачам цього інтернет-ресурсу. Мене досить обурило те з якого боку редакція сайту висвітлює ситуацію в рідному мені місті. Мене зачепила доля Катерини котра клеїть оголошення, невже ви пане Микола не маєте ані грама співчуття. Я розумію що ви хочете щоб цінували вашу працю і ваших (і не ваших Неповнолітніх) дітей, а чи не краще їм у цьому віці зайнятися волонтерською роботою, щоб привити людяність та співчуття, а не озлобу до людей які намагаються вижити. Ця лінія поведінки відслідковується і в інших ваших “творах”. Ви всебічно поливаєте брудом водіїв таксі “2-44-04”, які цілком легально намагаються заробити на життя. Я точно знаю що ці хлопці мають ще й основну офіційну роботу, тобто порахуйте скільки кожен з них платить податків: як підприємець 600-700грн, та як найманий працівник 500-600грн.Водіїв не рахувала та думаю що 10000грн з податків щомісяця назбирається.Натомість ви рекламуєте таксі “фара” яке є нелегальне та не має жодного дозвільного документа (http://jurportal.org/writ/11152370), не сплачує податки. НЕ інакше як “заказуха” вашу писанину не назвеш! Натомість інші джерела мають не лише негатив http://zdolbuniv.com/city/8-bereznya-taksysty-zdolbunova-daruvaly-klijentkam-kvity.html. Так ви скажете я не перевіряючий орган мені не показували документи. Ви пане Микола розповсюджувач реклами і згідно закону маєте перевірити інформацію щодо рекламодавця, а не вводити в оману споживачів. Ви радите депутатам навчитися користуватися інтернетом, навчіться спочатку самі дуже багато є судових рішень щодо цієї нелегальної служби, напевно власник має багато грошей що й далі функціонує. Ви звинувачуєте місцеву владу в піарі- а чи не ви лізете в телевізор при нагоді, так дійсно важливий досвід міняти жінку. Чи не ви балотувалися в мери міста раніше, і тепер брудним піаром намагаєтеся привернути до себе увагу. Вам не одноразово на форумах вказували на ваше однобоке , не глибоке бачення проблеми.Але ви зі своїм (цитую вас) недолугим та недорозлитим досвідом не можете дослідити проблему в цілому. З ваших творів в мене скалося враження про вашу особисту неприязнь до родини Потапчуків, можливо ви на його місце “мітите”. Чому ви не написали що закордонні номери на МАЗ почепив охоронець (гумор українців), чому не спростували вашу завідомо невірну інформацію. Пане Микола зазвичай той хто багато говорить той мало робить, досліжуйте краще теми про які писатимете, та більше неупередженого ставлення, тоді люди вам повірять.Якщо даний відгук ви видалите з даного ресурсу я розповсюджу його по іших. Дякую.

     • Назвіться, будь ласка.

   • Катя

    Пийте шампанське з горя, Ви крапля в морі….

 • Валентин

  Пане Орлов, напевно Ви не були присутні на початку сесії, яка була кілька днів тому! Тому, що з ініціативою виставити на голосування питання про недовіру виступив свободівець Бухалов здається! Виправте будь ласка помилку! Тому що коли ця ініціатива проголошувалося мені із задніх радів рзом із громадою здалося що всі решта в залі були здивовані!?

  • Здолбунівсіті

   Перегляньте уважно обидві публікації! 1 частина сесії-депутат Бухало висловив пропозицію голосування щодо недовіри… 2 частина підпис під фото Кондрачука ОДИН ІЗ ініціаторів… де ж помилка?

   • Валентин

    Кондрачук не один із ініціаторів, тому що ініціатор може бути лише один! кондрачук міг лише підтримати! На мою думку… таке враження що ви його піарите

    • Сергій Кондрачук

     Пане Валентине, сьогодні всі, хто проти цієї влади – одне ціле. І не повинно бути “перших” та “останніх”. Однаково молодець кожний депутат, який не побоявся і дав голос. Молодці сільські голови. Молодці вчителі, які підтримали звернення райради. Молодець громада, яка прийшла на сесію. А ви, таке враження, пропонуєте зараз тут почати сваритися, хто зробив більше для недовіри Шулю. Це провокація. Не вдасться. Замість писання, пане Валентине, – НА МАЙДАН!!! Місця ще є.

     • Валентин

      Гарне слово провокація! а ще краще не правдиве чи не зовсім правдиве висвітлення інформації! Зараз всі хто думає і говорити не так як треба комусь із опозиціонерів провокатор! А тещ о сіл.голови і вчителі молодці то це 100%! Саме цікаво ви мені нагадуєте лідерів громадських організапцій, які кричали без політиків щоб наростити хто політичний рейтинг а хто нагребти гроші, але як тільки вони злили ма

     • Валентин

      Гарне слово провокатор! Всіх хто висловлюється проти опозиціонерів-революціонерів провокатори і сіють смути навіть якщо кажуть правду. Ну погодьтеся, що інфо викладена неправльно точніше незовсім правильно. Сіл. голови івчителі молодці ! Їм треба аплодувати стоячи. А ви пане Сергій нагадуєте мені тих хто очолював майдан до побиття студентів: в них було дві мети хтось нагрібався грошей, а хтось мріяв про політичне мабтнє! Після зливу майдану ніхто з них наскільки я слідкую за ЗМі не постраждав. Так само і ви намагаєтеся заробити собі політичні бали, а пан Орлов вам у цьому допомагає! Я був у вівторок на сесії і бачив як представник Свободи висловив пропозицію по недовірі! Він це зробив один! ви встали не вдвох не втрьох, а зробила це одна людина. То що всіх 20 з гаком депутатів які це підтримали називати одними із ініціаторів!? Були б ви ніціаторм в мене претензій не булоб я б захищав Вас ! а так все доволі абсурдно! “чужими руками жар загрібати всі можуть”!

 • Здолбунівсіті

  Крментар zdolbunivchanka видалено.Причина: недотримання правил коментування (див.вище червоним), а саме оф-топп не по темі, наклеп і неправдиві відомості

 • Vlasta

  Судячи з прочитаного, діючий голова РДА комусь дуже заважає, бо роботу свою він виконує добре (як свідчать численні коментарі), а зняти з посади його все ж хочуть. Що ж це? Помста? Прагнення поміняти правлячу партію у районі? Вам, шановне панство, не смішно з такої “політики”?))) Тільки запахло в країні студентською революцією за євроінтеграцію, як наші районні депутати тут як тут, як-то кажуть “під шумок”, користуючись нагодою, вирішують позбавитись від не симпатичних людей. Отака у нас політика!!! Добре, що дітки на майданах знехтували цим політичним брудом і, відстоюючи право на нормальне життя, тримають національні прапори.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама