Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва – центр громадської активності молоді

бібліотекаПід час робочої зустрічі заступника голови Здолбунівської РДА Миколи Орлова та начальника відділу культури та туризму  Елеонори Стеценко з працівниками районної бібліотеки для дітей та юнацтва, було обговорено аспекти співпраці закладу з молодіжними громадськими організаціями міста, з ініціативними групами та активною молоддю. Отож,  районна бібліотека для дітей та юнацтва, запрошує молодь до реалізації цікавих, соціально-орієнтованих, дозвіллєвих, інтелектуальних, креативних проектів. Адже бібліотека – це сучасний  інформаційний центр, який має доступ до мережі Інтернет, зону WI-FI , освоює і застосовує сучасні досягнення в галузі інформаційних, комунікаційних і мультимедійних технологій  та  активно впроваджує їх в бібліотечні процеси.

ЗАПРОШУЄМО всі молодіжні, дитячі обєднання, громадські організації до взаємовигідної співпраці. У нашому читальному залі можна проводити свої засідання, працювати над своїми проектами. На подвірї є багато простору який можна творчо використати. Тому чекаємо на вас і ваші ідеї!!

м.Здолбунів вул.Кн.Ольги,34 тел.2-34-09 Ми працюємо  і в НЕДІЛЮ!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети