Здолбунівська прокуратура вбачає ознаки злочину у діях працівників РДА

Прокуратурою Здолбунівського району проведено перевірку в порядку нагляду за додержанням та застосуванням вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» посадовими особами відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації та комунального закладу «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»-про це повідомляє прокурор району І.Ольшанецький.

У ході перевірки встановлені факти надання безоплатних путівок на санаторно-курортне лікування особам, які не перебували на диспансерному обліку в закладах охорони здоров’я та відповідно не мали права на їх отримання.

Беручи до уваги те, що у діях посадових осіб відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України, а саме зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, яка полягає у заподіянні як матеріальної шкоди в розмірі 26,5 тис. грн. так і шкоди нематеріального характеру, що виражається у підриві авторитету та престижу органів державної влади, відомості по вказаному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводиться досудове розслідування.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети