. Здолбунівська прокуратура прославилася | Здолбунів City

Здолбунівська прокуратура прославилася

zazyrny_u_moji_sny_kidrukНе часто на національних каналах чи ЗМІ звучить Здолбунів. Рідко коли із гарного приводу, як от призер Міжнародної олімпіади з наук про землю Макс Кіпранишин і то один із каналів прописав його у Рівному. Частіше з приводів не дуже приємних. То аміак розлився з цистерни то дітей на залізниці покалічило то ще яка прикрість.

А так щоб зустріти Здолбунів, здолбунівчан у художніх творах-романах то тим більше рідкість. Не обійшов увагою Здолбунів молодий, але вже відомий рівненський письменник Макс Кідрук. У своєму новому романі він дуже реалістично описує місцевості Рівного, Квасилова і згадав Здолбунів. Зокрема його головний герой під час таксування забирав пасажира з м.Здолбунів вул.Гончара.  Під час поїздки дуже посперечався із ним і висадив з авто.

Пасажиром, за задумом автора, виявився брат прокурора Здолбунівської прокуратури на прізвище Костюк.

Згодом саме п.Костюки стали у книзі Макса Кідрука одними із підозрюваних у викраденні пятирічного хлопчика Тео.z-knyhy-kidruka-uryvok-2z-knyhy-kidruka-uryvok-1

Сайт Здолбунівської прокуратури та власне і сайт ЗС містять повідомлення про прокурора із схожим прізвищем, який являється старшим прокурором прокуратури Здолбунівського району (на момент, наприклад, цього повідомлення) щоправда з іншим іменем.

Чи знайомий автор із прокурором і чи був справжній прокурор прообразом книжкового героя ми не знаємо, проте прочитати повністю роман у якому на кожній сторінці є знайомі місця, установи і прізвища, думається здолбунівчанам буде цікаво!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 2,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама