Здолбунівська музична школа відсвяткувала свій півстолітній ювілей

концерт 50річчя музшколі (5)Здолбунівська музична школа – тут живе чарівна казка творчості, фантазії, майстерності, таланту, любові до дітей і постійного пошуку. 29 травня 2016 року в приміщенні Будинку культури цементників відбувся святковий концерт, присвячений 50-ти річчю від дня заснування Здолбунівської музичної школи. Теплими словами ведучі згадали тих, хто у вересні 1965 року започаткував Здолбунівську музичну школу, хто щедро дарував талант, уміння і тепло своїх сердець учням. Любов до музики, до учнів, до своєї роботи сприяли вихованню цілої плеяди прекрасних музикантів, які являються гордістю школи. Зараз у Здолбунівській музичній школі працює 55 викладачів на чолі з директором Моторним Олексієм Олександровичем, який 13 років займає дану посаду.

Людина творча, чуйна і разом з тим вимоглива. У вільний час пише музику, для якої характерна душевність, мелодійність. Щирість, віра в добро, у людину, оволодіння музичним інструментом – це головне кредо школи, так вважає Олексій Олександрович. Сьогодні в музичній школі навчається 350 учнів. Скільки доль пов’язала музична школа вузами доброти, скільком допомогла інакше подивитись на наше складне життя, і майже кожен із її випускників знайшов своє місце, не втратив себе як особистість, як людину.
У святковому концерті взяли участь як учнівські, вчительські колективи так і окремі виконавці. У фойє присутніх зустрічав дитячий духовий оркестр під керівництвом Василя Денисюка, а розпочався концерт з виступу призера обласного огляду-конкурсу серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання зразкової капели бандуристів “Джерельце”.

У концерті брали участь переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів, а саме, хочеться відмітити, дует баяністів, хореографічний колектив “Сонечко”, хор “Гармонія”, зразковий хор “Іскринка”, ансамбль ударних інструментів. Зачарували своїм виступом Заслужена артистка України, випускниця школи Галина Топоровська, учні школи: Тимофій Малиновський, Анна Пилипець, Єлизавета Вербицька, Юлія Федюніна. Бурхливими оплесками зустрічали глядачі дитячий та викладацький оркестри народних інструментів.
Слова вдячності прозвучали з вуст ведучих ветеранам музичної школи, які були запрошені на урочистості. В святкову днину згадали і викладачів яких вже з нами не має, які продовжили свій талант, часточку душі, любов до музики в учнях.

На концерт прийшли привітати ювілярів заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Микола Орлов, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула, депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк, головний спеціаліст відділу культурологічної політики управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації Назар Волощук, начальник відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації Елеонора Стеценко, від профспілкової організації працівників культури Здолбунівського району – Оксана Мокляк.

Чарівний світ музики і пісні тримав у своєму полоні всіх присутніх глядачів. Три години концерту промайнули як одна хвилина. Довго не хотіли відпускати артистів зі сцени гості аплодуючи, та викрикуючи “БРАВО”.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети