Здолбунівська молодь закликає зупинити рекламний спам на вулицях громади

Нової хвилі активності в частині запобігання появі нового рекламного спаму на будівлях, спорудах, електроопорах Здолбунівської громади можна очікувати після того, як група молодих людей вкотре звернула увагу на таку проблему.

Учасники молодіжного табору (Ілля Данильчук, Олександра Дуй, Настя Романюк, Софія Орлова), організованого ГО YMCA Здолбунів вирішили, що Правила благоустрою Здолбунова для того і робилися, щоб їх дотримуватися. Молоді по силам підказати іншим, самим показати приклад, як дотримуватися чистоти і не смітити..рекламними оголошеннями, повідомленнями. Вже давно є Інтернет, цивілізовані дошки оголошень, рекламні сіті лайти, бігборди, газети, де можна це зробити. Тому молодь зняла коротенький відео ролик, який обіцяють розмістити в соцмережах та закликають протидіяти цьому явищу в громаді та поширювати власні приклади утакий собі флешмоб із відповідним хештегом.

Молодь закликає кожному зробити просту, але об’єднавчу дію на користь всієї громади:

  • Очисти хоча б одне місце навколо себе, де незаконно розміщено рекламний спам, зняти коротеньке відео і розмістити у мережі з хештегом #STOPSPAM,  підтримай ініціативу не бруднити рідні вулиці та дотримуватися правил благоустрою
  • Якщо ти побачив потенційного порушника, підійди і зроби зауваження, якщо бачиш, що це може бути небезпечно – виклич поліцію, поклич друзів, але не залиш без уваги цей факт, адже наше місто (село) – це наші краса і порядок і суспільна небайдужість до таких питань набагато швидше дають віддачу ніж прописані штрафи, які не завжди виписують і не контролюють ті, хто мав би це робити за своїми робочими обовязками. Тому все в наших руках- підсумовують учасники ініціативної групи молодіжного табору.

Нагадаємо, що 8 років тому ГО ЗЕОН, Волонтерський рух Здолбунівщини започаткували і успішно проводили рейди, метою яких є “Чисте місто-перший крок до яскравого міста” і з цього приводу було багато публікацій на ЗС:

Відео з акції “Чисте місто-перший крок до Яскравого міста” у Здолбунові

 

Чергова розклейщиця затримана міліцією

Легалізація роботи здолбунівських спамерів

Варіанти вирішення проблеми поклейки спам-реклами в Здолбунові

Громадський патруль зловив чергову спамершу з Рівного

Громадський патруль в дії!

Громадський Патруль – як спосіб відновити чистоту і порядок у місті!

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети