Здолбунівська міськрада оновила правила оренди та продажу комунальної нерухомості

sesia miskrada_1 (3)Важливі документи в сфері комунального майна були розглянуті на вчорашній сесії Здолбунівської міської ради.

Положення про порядок відчуження комунального майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів. Депутати проголосували одноголосно, щоб даний проект рішення був представлений громадськості для можливості внести зміни чи доповнення до нього. Зважаючи на те, що сайт міської ради заблокований, а на сайті Здолбунівської РДА знайти розділ у якому цей проект буде оприлюднено доступно лише для дуже досвідчених користувачів, які а)знайдуть сайт Здолбунівської РДА за новою адресою б)знайдуть на сайті розділ Здолбунівська міська рада в) знайдуть у розділі проект рішення, тому скоріше всього цей проект на наступній сесії буде затверджений як рішення. ДОПОМАГАЄМО: дивись тут. regulatorni

Про те чому цей документ розглядався і затверджувався ніхто депутатів і присутніх у сесійній залі не інформував. Справа у тому, що з вересня 2013 р. Інститут аналізу державної та регіональної політики втілює проект “Громадський контроль – ефективна влада”. Зокрема, проводиться незалежний громадський моніторинг якості надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин та використання об’єктів комунальної власності шести міських та селищних рад Волині та Рівненщини в т.ч Здолбунівської міської ради.

Аналіз, проведений фахівцями цього проекту засвідчив великі невідповідності діючому законодавству. Таблицю невідповідностей можна переглянути тут.  Разом із тих було запропоновано проект рішення, яке б мало врахувати і усунути ці невідповідності, про що було домовлено на зустрічі представників проекту, міської ради і громадськості. Репортаж про зустріч тут. Дані проекти доопрацювали землевпорядники та юрист міської ради і вони вже були винесені на сесійне засідання Здолбунівради. Зверніть увагу один із документів – це розрахунок мінімальної вартості оренди нерухомості яке одна фізособа здає іншій. Менше цієї величини в договорі оренди (найму) вказувати не можна. Іншими словами податок все рівно візьмуть із мінімально затвердженої вартості 1 м.кв.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети