. Здолбунівська міська влада НЕ склала жодного акту по гарантійному ремонту доріг | Здолбунів City

Здолбунівська міська влада НЕ склала жодного акту по гарантійному ремонту доріг

remont-po-zdolbunvski_demotivatorsЯк слідує із відповіді міського голови, по жодному випадку ремонту доріг у 2012 році міська влада не має претензій до їх виконавців. А це означає, що ВСІ нинішні ремонти доріг будуть знову виконуватись за кошти платників податків, а не тих, хто неякісно відремонтував автополотно у минулому році. Ціла підбірка фотографій з порівнянням стану дороги у травні 2012 року і квітні (через 11 місяців) 2013-го теж нічого не засвідчила міському керівництву, кажуть, ями поробились в ІНШИХ місцях дороги.

pretenziy ne maeУ попередній своїй відповіді, ще до закінчення гарантійного ремонту, п.Ольшевський повідомив, що обстеження тривають, і, як слід було очікувати, закінчились вони разом із закінченням гарантійного терміну та висунення претензій до підрядників. Ось тут відповідь ДАІ на наше звернення і список вулиць, які були відремонтовані. Це ж яким треба бути патріотом чужої кишені, а не бюджету міста, щоб, наприклад, вул.Наливайка назвати такою, що не потребує гарантійного ремонту???

nalivayka 080413 nalivayka 080413_3 nalivayka 080413_2 nalivayka 080413_4

 

ЇЇ вже почали ремонтувати, але вже інша фірма, і виходить, що за наші з вами гроші. Ремонтують за всіма правилами Здолбунівського ремонту: в мокру погоду, в спецодязі, з дотриманням правил техніки безпеки.

remont_nal_1 remont_nal_2
remont_nal_4

Решта ділянок міста для зручності автолюбителів розриті і залишені у такому стані, поки не буде вже кому по тих колдобинах їздити.

rozryti dorogi rozryti dorogi_1

remont Mazepi

Ось така взаємна дорожна “любов” автолюбителів і мера. Вони його згадують в кожній ямі, він їх…любить, напевне, теж.

merМикола Орлов, фото Микола Мокрик, відео Ігор Гомончук 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ірина

  К А Т А С Т Р О Ф А!!! На вулиці 21 століття, мужик в сандалях деревяним патиком з цілим стадом аматорів пробуе щось розгорнути….ІЧи ці люди не вчились в школі? Ні, я розумію, що сандалі це його справа та його керівника, адже це перед усе БЕЗПЕКА ПРАЦІ його людей. Як можна вийти на небезпечне місце праці без охоронного одягу і відповідного взуття, я в шоку. Мало того, кожна НОРМАЛЬНА людина знае, що для того щоб суміш трималась поверхні потрібно добре приготувати підложжя. Очистити компресором, просмолити, і ні в якому разі не можна класти на вирвану поверхню, тількі потрібно ідеално витнути зазначену повернню до правильної геометричної фігури. Цікаво чи ходин з цих ……..фахівців до ясної….холери пробував клеіти грязну підошву, та так щоб класти клей на куски грязі… Невже так важко зробити РАЗ а не доїти грошики з бюджету. Це ж для нас, для наших діток…..Злодії кругом, неуки та ленивці…

  • Kolya

   Колись на питання: “невже не можна вирізати ямку у формі прямокутника , а не класти асфальт у ту вибоїну яка утворилась”, я почув таку відповідь: “нам не дозволяють вирізати бо це зайві витрати”

   • Ірина

    Я в шоку, чому МИ БОІМОСЯ СКАЗАТИ КЕРІВНИКУ що він ідіот, боімось втратит працю? боімось що скажуть інші? ….і не боімось зламати ногу, розбити власне авто, розбивати власні долі? Так і будемо все життя заглядувати в чужі вікна з думкою і заздрістю _ як то гарно коли на балконах квіточки ростуть і які гарні дороги у інших, і звідки в Мера така дорога машина, будемо кричати про це шептом в туалеті за закритими дверями…шоб ніхто не почув?

    • Ірина Гром’як

     Стовідсотково Вас підтримую. Ми в першу чергу повинні поважати і любити СЕБЕ, мати СВОЮ гідність, навчитися в потрібний момент казати НІ, а не лизати підошви тому, хто сьогодні при владі (як буде завтра, це вже час покаже). Ой як вони не люблять ТАКИХ!!! За що і часто платимо.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама