Здолбунівська міська влада НЕ склала жодного акту по гарантійному ремонту доріг

remont-po-zdolbunvski_demotivatorsЯк слідує із відповіді міського голови, по жодному випадку ремонту доріг у 2012 році міська влада не має претензій до їх виконавців. А це означає, що ВСІ нинішні ремонти доріг будуть знову виконуватись за кошти платників податків, а не тих, хто неякісно відремонтував автополотно у минулому році. Ціла підбірка фотографій з порівнянням стану дороги у травні 2012 року і квітні (через 11 місяців) 2013-го теж нічого не засвідчила міському керівництву, кажуть, ями поробились в ІНШИХ місцях дороги.

pretenziy ne maeУ попередній своїй відповіді, ще до закінчення гарантійного ремонту, п.Ольшевський повідомив, що обстеження тривають, і, як слід було очікувати, закінчились вони разом із закінченням гарантійного терміну та висунення претензій до підрядників. Ось тут відповідь ДАІ на наше звернення і список вулиць, які були відремонтовані. Це ж яким треба бути патріотом чужої кишені, а не бюджету міста, щоб, наприклад, вул.Наливайка назвати такою, що не потребує гарантійного ремонту???

nalivayka 080413 nalivayka 080413_3 nalivayka 080413_2 nalivayka 080413_4

 

ЇЇ вже почали ремонтувати, але вже інша фірма, і виходить, що за наші з вами гроші. Ремонтують за всіма правилами Здолбунівського ремонту: в мокру погоду, в спецодязі, з дотриманням правил техніки безпеки.

remont_nal_1 remont_nal_2
remont_nal_4

Решта ділянок міста для зручності автолюбителів розриті і залишені у такому стані, поки не буде вже кому по тих колдобинах їздити.

rozryti dorogi rozryti dorogi_1

remont Mazepi

Ось така взаємна дорожна “любов” автолюбителів і мера. Вони його згадують в кожній ямі, він їх…любить, напевне, теж.

merМикола Орлов, фото Микола Мокрик, відео Ігор Гомончук Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети